جهانی شدن دنیای رنگی غنچه های هلال احمر تهران

جهانی شدن دنیای رنگی غنچه های هلال احمر تهران

|جهانی شدن دنیای رنگی غنچه های هلال احمر تهران از هلال ۱۴۷|

جشنواره نقاشی دنیای رنگی غنچه های هلال احمر شهرستان تهران در قالب سرويس ها و خدمات بشردوستانه، در نمایشگاه نقاشی مونیخ منتشر شد.

به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان تهران؛ با دعوت کتابخانه کودکان مونیخ به منظور برگزاری نمایشگاه نقاشی آنلاین با موضوع «من _تنها نقاشی چهره ای از خود» نمایشگاه بین المللی برگزار شد،که در این بین نقاشی غنچه های هلال احمر ایران در قالب دنیای رنگی من منتشر شد.

فاطمه سادات بهشتی در خصوص برگزاری این نمایشگاه آنلاین گفته استبا توجه به حضوریکی از دوستان در کتابخانه کودکان مونیخ،ودعوت از غنچه های هلال احمر منطقه ۱۴در این چالش ،واحد جوانان هلال احمر منطقه ۱۴ درصدد اجرای این برنامه جذاب و جالب و خوب با هدف فعالیت های بشر دوستانه و همچنين ارتباط کودکان ایران با تمام کودکان جهان در بحران و همچنين روزهای کرونایی برآمد .

وی افزود: در روزهای بحران کرونایی از کودکان خواسته شد تا چهره ای از خود نقاشی کنند و همچنين در پایان آثار آن هم ها در نمایشگاهی آنلاین و همچنين چشمگیر با حضور تمام کودکان جهان به نمایش همگانی گذاشته مي شود .

سادات بهشتی در ادامه خاطرنشان کرد: ۱۸ فرد يا شخص از اعضای غنچه های هلال منطقه ۱۴ شهرستان تهران در این نمایشگاه آثار خود را در قالب دنیای رنگی من به نمایش گذاشتند.

رابط خبری هلال احمر منطقه ۱۴ شهرستان تهران با اشاره به تبادل فرهنگ بین المللی یادآور شد:این نمایشگاه شناخت بهتری از شخصیت و همچنين استعدادهای هنری کودکان را نمایان ساخت و همچنين ارمغان آن هم تبادل فرهنگی بین المللی وایجاد حس همدلی ویکرنگی برای تمام کودکان جهان است.

 

 

جهانی شدن دنیای رنگی غنچه های هلال احمر تهران در تاریخ ۳۰ April 2020 | 9:11 am منتشر شده است

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “جهانی شدن دنیای رنگی غنچه های هلال احمر تهران”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *