جمعیت هلال احمر مخلصانه در کنار نیروهای مسلح و همچنين مردمی در مقابله با کرونا ایستاد

جمعیت هلال احمر مخلصانه در کنار نیروهای مسلح و همچنين مردمی در مقابله با کرونا ایستاد

|جمعیت هلال احمر مخلصانه در کنار نیروهای مسلح و همچنين مردمی در مقابله با کرونا ایستاد از هلال ۱۴۷|

فرمانده پایگاه پدافند هوایی حضرت معصومه (س) گفت: جمعیت هلال احمر مخلصانه در کنار نیروهای مسلح و همچنين مردمی در مقابله با کرونا ایستاد و همچنين به خدمت پرداخت.

به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمراستان قم، محمدگل فشان، مدیرعامل و همچنين معاونان جمعیت هلال احمر قم به مناسب گرامیداشت روز ارتش با فرمانده پایگاه پدافند هوایی حضرت معصومه (س) در استان قم دیدار کرد و همچنين ضمن تقدیر از تلاش های ارتش، این روز را به آنان تبریک گفت.

سرهنگ شمسعلی اسدی در این در دیدار اظهار داشت: نیروهای کاری دنبال ثابت کردن خود نیستند و همچنين به دنبال کارند و همچنين ما این روحیه را در هلال احمر شاهد هستیم.

فرمانده پایگاه پدافند هوایی حضرت معصومه (س) افزود: جمعیت هلال احمر مخلصانه در کنار نیروهای مسلح و همچنين مردمی در مقابله با کرونا ایستاد و همچنين به خدمت پرداخت.

وی تصریح کرد: نظام جمهوری اسلامی با هزاران تهدید در دوره های متنوع و گوناگون و مختلف روبرو بوده است ولي بايد توجه داشت با حضور ملت و همچنين همه قوا در صحنه باقی مانده است.

سرهنگ شمسعلی اسدی بیان کرد: استان قم نیز با بحران‌های مختلفی همچون سیل و همچنين طوفان و همچنين خشکسالی و همچنين …مواجه بوده و همچنين امروز نیز درگیر کروناست.

وی گفت: نظام با نیروهای مخلص خود در مواجهه با بحران‌ها به انعطاف پذیری رسیده است و همچنين این تنها شامل نیروهای مسلح نمی مي شود و همچنين همه شهروندان و مردم شهر در آن هم سهیم خواهند بود.

ارشد آجا در استان قم افزود: هلال احمر دارای نیروهای بسیار مخلص و همچنين جان فشان است، نیروهایی که در سرما و همچنين گرما تلاش می کنند و همچنين محبوببت هلال احمر در میان شهروندان و مردم شهر برکسی پوشیده نیست، حضور موثر هلال احمر ثابت کرد در کنار همه نیروها در مقابله با کرونا قرار دارد.

وی بیان کرد: جانمان فدای ملت و همچنين نظام است و همچنين باید به معنای واقعی ثابت کنیم، شهروندان و مردم شهر ما گاهی با یک جمله پای کار می آید و همچنين در بدترین شرایط با تدابیر مقام معظم رهبری در صحنه حاضر خواهند بود، در شرایط کرونا، این بار شهروندان و مردم شهر برای خودشان و همچنين سلامتی شان با مسئولان همراهی کردند.

سرهنگ شمسعلی اسدی عنوان کرد: همه برای نجات همه آمدند و همچنين در این جا دیگر خط سیاسی مطرح نبود، انتظار داریم شهروندان و مردم شهر همین همراهی را ادامه دهند، در شرایط اقتصادی فعلی باید بتوانیم با رعایت کردن پروتکل های بهداشتی، در طرح اجتماعی هوشمند شرکت کنیم و همچنين فعالیت ها را ادامه دهیم.

وی گفت: نمی قدرت کارخانجات و همچنين برخی از مراکز تجاری را تعطیل کرد چرا که در شرایط تحریم قسمت و بخش عظیمی از اقتصاد از بین می رود و همچنين باید بتوانیم تهدیدات را به فرصت تبدیل کنیم.

ارشد آجا در استان قم افزود: در این ایام سخت، هلال احمر در کنار شهروندان و مردم شهر است و همچنين توانسته با همراهی نیروهای مسلح به ارائه سرويس ها و خدمات ارزشمندی بپردازد.

وی عنوان کرد: مدافعان سلامت نیز در مقابله با کرونا جانانه ایستادند و همچنين با شرایط تحریم و همچنين کمبود امکانات دست از تلاش برنمی دارند تا سلامتی را به شهروندان و مردم شهر بازگردانند.

سرهنگ شمسعلی اسدی بیان کرد: کرونا به ما یاد داد که باید قدر آن هم چه را داریم بدانیم و همچنين در زندگی، چه نعمتهایی را که فراموش کرده بودیم امروز قدردان آن هم هستیم.

یادآور می مي شود، مدیرعامل، معاونان و همچنين جمعی از اعضای شعبه جمعیت هلال احمر قم در ادامه این دیدار از تلاش های نیروهای ارتش در اجرای رزمایش پیشگیری و همچنين پایش شیوع کرونا با اهدای هدایایی تقدیر کردند.

جمعیت هلال احمر مخلصانه در کنار نیروهای مسلح و همچنين مردمی در مقابله با کرونا ایستاد در تاریخ ۱۹ April 2020 | 1:00 pm منتشر شده است

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “جمعیت هلال احمر مخلصانه در کنار نیروهای مسلح و همچنين مردمی در مقابله با کرونا ایستاد”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *