جمعیت هلال احمر استان قم، میزبان المپیاد ورزشی اعضا و همچنين کارکنان هلال احمر

۱۰۴۹۵۶-800x600-300x169.jpg

جمعیت هلال احمر استان قم، میزبان المپیاد ورزشی اعضا و همچنين کارکنان هلال احمر

|جمعیت هلال احمر استان قم، میزبان المپیاد ورزشی اعضا و همچنين کارکنان هلال احمر از هلال ۱۴۷|

در نشست هماهنگی برگزاری نخستین المپیاد ورزشی اعضا و همچنين کارکنان هلال احمر، مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان قم گفت: این مسابقات با حضور ورزشکاران عضو هلال احمر ۷ استان در قم برگزار می مي شود.

به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قم؛ در نشست هماهنگی برگزاری نخستین المپیاد ورزشی اعضا و همچنين کارکنان هلال احمر که قرار است در آذرماه سال شمسي جاری و همچنين به میزبانی جمعیت هلال احمر استان قم برگزار مي شود، دکتر محمد گل فشان، اظهار کرد: این المپیاد با حضور ۳۰۰ فرد يا شخص از اعضا و همچنين کارمندان برادر جمعیت هلال احمر در استان قم برگزار می مي شود.

وی تصریح کرد: المپیاد ورزشی اعضا و همچنين کارکنان هلال احمر در رشته های: شنا، فوتسال و همچنين فوتبال دستی برگزار می مي شود و همچنين در هر رشته ٢ تیم به عنوان تیم های منتخب به مرحله کشوری راه پیدا می کنند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان قم با اشاره به تاثيرات و همچنين اثرات مثبت ترویج فرهنگ ورزش در حفظ سلامت نیروها و همچنين اعضای هلال احمر بیان کرد: برگزاری مسابقات ورزشی موجب تقویت روحیه ی دوستی و همچنين تفاهم و همچنين ارتقای کارگروهی و همچنين همچنین آمادگی در بین اعضا و همچنين کارکنان جمعیت هلال احمر است.

گل فشان با اشاره به میزبانی استان قم در این دوره تصریح کرد: از ۹ تا ۱۳ آذرماه سال شمسي جاری در استان قم، میزبانی تیم هایی از جمعیت هلال احمر استان های مرکزی، قزوین، البرز، همدان، مازندران، اصفهان و همچنين تیم ستاد تهران هستیم.

جمعیت هلال احمر استان قم، میزبان المپیاد ورزشی اعضا و همچنين کارکنان هلال احمر در تاریخ ۱۸ November 2018 | 7:22 pm منتشر شده است

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “جمعیت هلال احمر استان قم، میزبان المپیاد ورزشی اعضا و همچنين کارکنان هلال احمر”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *