جلسه همفکری و همچنين هم افزائی نهاد داوطلبان و همچنين جوانان جمعیت هلا‌ل‌احمر برگزار شد

جلسه همفکری و همچنين هم افزائی نهاد داوطلبان و همچنين جوانان جمعیت هلا‌ل‌احمر برگزار شد

|جلسه همفکری و همچنين هم افزائی نهاد داوطلبان و همچنين جوانان جمعیت هلا‌ل‌احمر برگزار شد از هلال ۱۴۷|

جلسه هم‌اندیشی و همچنين هم‌افزایی برگزاری پروژه‌های مشترک میان رئیس نهاد‌ داوطلبان و همچنين سرپرست نهاد جوانان برگزار شد.

به نقل از روابط عمومی نهاد جوانان، رضا بامداد اصل، سرپرست نهاد جوانان جمعیت هلا‌ل‌احمر در این جلسه با اشاره به اهمیت آموزش در حوزه جوانان گفت: تاسیس مجتمع های آموزشی استان‌ها در اولویت کاری است و همچنين در حال حاضر با توجه به محدودیت‌ها تنها و فقط در ۱۱ استان این مجتمع‌ها فعال است، بنابراین با همکاری نهاد داوطلبان نه تنها می قدرت این ۱۱ مجتمع را پویا و همچنين فعال کرد، بلکه تصمیم داریم این تعداد را به ۷۰ مجتمع افزایش داده تا بتوانیم گام‌های مستمری در زمینه تحقق منویات مقام معظم رهبری و همچنين توجه به منطقه ها و مناطق کم برخوردار برداریم.

وی با اشاره به اهمیت پرداختن به حوزه جوانان یادآور شد: مجتمع‌های آموزشی موجب جذب جوانان بیشتر و همچنين در نهایت کاهش آسیب‌های اجتماعی می‌مي شود. به عنوان مثال مجتمع آموزشی استان سیستان و همچنين بلوچستان با بودجه سالانه ۲۵ میلیون تومان در حال فعالیت است و همچنين با در نظر گرفتن فعالیت حداقل ۱۰۰ دانش آموز در این مجتمع و همچنين صرف هر روز خدا ۴۰ هزار تومان برای هر دانش‌آموز، بودجه اختصاص یافته بسیار کم است.

محمد نصیری، رئیس نهاد داوطلبان جمعیت هلا‌ل‌احمر نیز در این نشست گفت: یکی از پیشنهادهای خوبی که توسط نهاد جوانان به نهاد داوطلبان پیشنهاد شد، تشکیل شورای اجتماعی در مجموعه است که می قدرت با برگزاری جلسات هفتگی به تبادل نظر و همچنين هم افزائی برای اجرای پروژه‌های اجتماعی کمک کرد.

وی گفت: سیل امسال با وجود همه غم ها برای ما سرمایه اجتماعی محسوب شد، زیرا توانسته بود بین شهروندان و مردم شهر اتحاد و همچنين هم افزائی ایجاد و همچنين در نهایت حال خوب را به سراسر کشور تزریق کند. در انجام کار اجتماعی پول حرف آخر را می زند. فدراسیون بین‌المللی صلیب‌سرخ و همچنين هلال‌احمر در نقل از خود از خدمت‌رسانی به سیل اعلام کرده است که «در ایران سرويس ها و خدمات به بهره گیران با لبخند بود.»

وی با اشاره به تاکید مقام معظم رهبری به مشارکت حداکثری جوانان در حوزه‌های جهادی، گفت: مقام معظم رهبری همواره بر آموزش جوانان تاکید دارند که موجب تشکیل شورای اجتماعی کشور در حوزه آموزش شد.

نصیری با اشاره به این موضوع که جوانان در حوادث و همچنين سوانح نقش فعالی دارند، ‌گفت:‌ برای بهره بري و استفاده حداکثری از توانمندی جوانان باید در نهاد جوانان برنامه جذاب و جالب و خوب‌ریزی و همچنين ظرفیت‌سازی انجام مي شود. نهاد جوانان در بحث پایش سلامت، انتقال خون، تیم‌های سحر و همچنين… به تا حال توانسته است، موفق عمل کند.

 

جلسه همفکری و همچنين هم افزائی نهاد داوطلبان و همچنين جوانان جمعیت هلا‌ل‌احمر برگزار شد در تاریخ ۱۹ November 2019 | 3:38 pm منتشر شده است

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “جلسه همفکری و همچنين هم افزائی نهاد داوطلبان و همچنين جوانان جمعیت هلا‌ل‌احمر برگزار شد”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *