جلسه قدردانی از رابطین خبری وبسایت و مرکز خبرهای جدید سفر سالم بوشهر برگزار شد

جلسه قدردانی از رابطین خبری وبسایت و مرکز خبرهای جدید سفر سالم بوشهر برگزار شد

|جلسه قدردانی از رابطین خبری وبسایت و مرکز خبرهای جدید سفر سالم بوشهر برگزار شد از هلال ۱۴۷|

رابطین خبری وبسایت و مرکز خبرهای جدید سفر سالم در شانزدهمین طرح ملی ایمنی و همچنین سلامت مسافرین نوروزی از سوی معاونت مسائل جوانان جمعیت هلال احمر استان بوشهر مورد تقدیر قرار گرفتند.

به به گفته معاونت مسائل جوانان جمعیت هلال احمر بوشهر؛ جلسه ای با حضور رابطین خبری وبسایت و مرکز خبرهای جدید سفر سالم در ایام نوروز سال شمسی جاری در حوزه مسائل جوانان استان بوشهر  برگزار شد که ضمن جمع بندی آن حرکت از فعالان وداوطلبین همکار با اهدا هدایایی تقدیر شد.

مریم آلبوغبیش نخست به گفتن اقدامات طرح ایمنی و همچنین سلامت سال شمسی ۹۵ دراستان اشاره کرد و همچنین گفت: خوشحالیم که سالانه با ترویج اهداف آن طرح گامی در کاهش تلفات حوادث جاده ای برمیداریم.

او همچنین تصریح کرد: تبلیغ و همچنین انعکاس فعالیت ها و همچنین پوشش عکسی سرویس ها و خدمات بشردوستانه نهاد نیز شامل فعالیت های مهم و همچنین موثری می باشد که با وجود داوطلبین جوون آن امر تحقق پیدا کرده می باشد.

آلبوغبیش در ارتباط و رابطه با فعالیت رابطین افزود: ثبت خبرهای جدید برنامه جذاب و جالب و خوب های نهاد، انعکاس و همچنین پوشش خبری طرح در استان از اهمیت بالایی برخوردار می باشد که خرسندیم که با وجود تو جوانان و همچنین با قدرتی مضاعف در آن طرح مشارکت داشتیم.

او همچنین ادامه داد: عملکرد تو جوانان در انعکاس فعالیتها و همچنین اجرای برنامه جذاب و جالب و خوب ها باعث شده که شاهد قدردانی نمایندگان در مجلس شورای اسلامی از زحمات و همچنین سرویس ها و خدمات ارائه شده در ایام نوروز توسط جمعیت هلال احمر باشیم.

گفتنی می باشد، در پایان آن جلسه از فعالین و همچنین رابطین خبری وبسایت و مرکز خبرهای جدید سفر سالم با اهدا هدایایی به رسم یادبود تقدیر شد.

جلسه قدردانی از رابطین خبری وبسایت و مرکز خبرهای جدید سفر سالم بوشهر برگزار شد در تاریخ ۱۶ April 2016 | 12:11 am نشر یافته شده شده می باشد

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “جلسه قدردانی از رابطین خبری وبسایت و مرکز خبرهای جدید سفر سالم بوشهر برگزار شد”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *