جلسه شورای معاونین نهاد جوانان هلال احمر کشور و همچنين معاونین جوانان استانها در یزد برگزار شد

جلسه شورای معاونین نهاد جوانان هلال احمر کشور و همچنين معاونین جوانان استانها در یزد برگزار شد

|جلسه شورای معاونین نهاد جوانان هلال احمر کشور و همچنين معاونین جوانان استانها در یزد برگزار شد از هلال ۱۴۷|

جلسه شورای معاونین نهاد جوانان و همچنين معاونین جوانان استانها در یزد با هدف بررسی دغدغه ها و همچنين ارائه راهکارها به میزبانی هلال احمر استان یزد برگزار شد.

به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان یزد ؛  در ابتدا دکتر محسن حرازی زاده یزدی مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان یزد در ضمن خوش آمدگویی به این عزیزان عنوان کرد: استان یزد به عنوان میزبان تلاش خود را در برگزاری هر چه بهتر برنامه جذاب و جالب و خوب های نشاط به ثمر نشاند،امید است در این مسیر به اهداف خود رسیده باشیم.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان یزد افزود:برنامه جذاب و جالب و خوب های راهبردی زیادی با حضور نخبگان حوزه جوانان برگزار می مي شود که به نفع شهروندان و مردم شهر خواهد بود، حوزه جوانان یکی از حوزه های مهم است و همچنين باید بدان توجه ویژه ای مي شود.

در ادامه این جلسه که شورای معاونین نهاد جوانان و همچنين معاونین جوانان استانها حضور داشتند ، علی گنج کریمی سرپرست نهاد جوانان هلال احمر هر یک از سرويس ها و خدمات هلال احمر را باقیات الصالحاتی خواند و همچنين افزود: با تشکر از مجموعه استان یزد حضور افرادی همچون حرازی زاده در هلال احمر موهبتی است و همچنين ایشان نه در جایگاه مدیریت استان بلکه به دلیل اعتقادی که به کار جوانان دارد دارای قابلیت های فراوانی خواهند بود.

وی تصریح کرد:باید به حوزه فعالیت جوانان نظر داشت و همچنين مسئولیت ها را به آن هم ها واگذار کرد؛امروز نهاد جوانان هلال احمر با رویکرد و همچنين برنامه جذاب و جالب و خوب های خود، نقطه امیدی برای همه ارکان نظام است.

گنج کریمی بیان کرد:باید قدر فرصت ها را بدانیم و همچنين از تجربیات موجود بهره بري و استفاده کنیم و همچنين بتوانیم آسیب های اجتماعی را شناسایی کرده و همچنين به خوبی برای درمان آن هم تلاش کنیم.

وی ادامه داد:ما برای برنامه جذاب و جالب و خوب ها ساختار و همچنين استاندارد داریم باید بتوانیم استاندارد نهاد جوانان مقتدر و همچنين قوی را طراحی کنیم.

گنج کریمی عنوان کرد:مورد بهره بري و استفاده و نياز ضروري است نگاه ویژه ای به سند بالادستی داشته باشیم و همچنين برنامه جذاب و جالب و خوب های ما کوتاه مدت باشد و همچنين در نهایت برنامه جذاب و جالب و خوب ای دو ساله قوی از دل کمیسیون ها بیرون بیاید.

وی گفته استدر برگزاری جشنواره ها باید به اثربخشی آن هم فکر کردن و انديشيدن کردن و انديشيدن مي شود و همچنين همه قسمت و بخش ها با هم دیده مي شود از طرفی در مجامع به فرمولی منسجم رسید.

سرپرست نهاد جوانان هلال احمر بیان کرد:مشارکت جوانان اهمیت زیادی دارد باید به آن هم ها نقش بدهیم و همچنين با بهره بري و استفاده از ظرفیت ها، تهدیدات را به فرصت تبدیل کنیم.

در ادامه جلسه معاونین جوانان استانها موارد و نکات مد نظر و همچنين پیشنهادات خود را مطرح نمودند.

در پایان سفر دو روزه با حضور در اردوگاه شهدای امادگر هلال احمر استان یزد واقع در علی آباد مسابقه گنج یابی با برگزاری تیمی از استان کرمان و همچنين حضور معاونین جوانان استانها و همچنين شورای معاونین نهاد جوانان صورت گرفت.

جلسه شورای معاونین نهاد جوانان هلال احمر کشور و همچنين معاونین جوانان استانها در یزد برگزار شد در تاریخ ۲۸ August 2019 | 7:47 pm منتشر شده است

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “جلسه شورای معاونین نهاد جوانان هلال احمر کشور و همچنين معاونین جوانان استانها در یزد برگزار شد”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *