جلسه اعضای کمیسیون بررسی سیاست های کلان مجمع عمومی هلال احمر با مسئولان نهاد جوانان برگزار شد

جلسه اعضای کمیسیون بررسی سیاست های کلان مجمع عمومی هلال احمر با مسئولان نهاد جوانان برگزار شد

|جلسه اعضای کمیسیون بررسی سیاست های کلان مجمع عمومی هلال احمر با مسئولان نهاد جوانان برگزار شد از هلال ۱۴۷|

جلسه اعضای کمیسیون بررسی سیاست های کلان مجمع عمومی هلال احمر با مسئولان نهاد جوانان هلال احمر به منظور ارزیابی و همچنين بررسی رویکرد نهاد جوانان برگزار شد.

به نقل از روابط عمومی نهاد جوانان هلال احمر در این نشست اعضای کمیسیون بررسی سیاست های کلان مجمع عمومی هلال احمر ضمن آشنایی با ساختار نهاد جوانان و همچنين برنامه جذاب و جالب و خوب های این نهاد در خصوص رویکرد نهاد جوانان در مورد انطباق برنامه جذاب و جالب و خوب های آن هم با برنامه جذاب و جالب و خوب پنج ساله هلال احمر به بحث و همچنين گفتگو پرداختند.
در ابتدای این جلسه آقای غلامی رئیس کمیسیون با تاکید بر نقش بی‌بدیل نهاد جوانان به عنوان درگاه ورودی جمعیت هلال به اهمیت و همچنين توجه بیش از پیش به این نهاد و همچنين نسل جوانان در برنامه جذاب و جالب و خوب های کلان جمعیت هلال احمر تاکید کرد.
همچنین در بخشی دیگر از جلسه آقای فاضل نماینده شورای عالی در این کمیسیون با تاکید بر لزوم هویت‌بخشی بیشتر برای جوانان و همچنين تبیین برنامه جذاب و جالب و خوب هایی در راستای افزایش حضور انها در این نهاد گفت: جوانان باید در تدوین برنامه جذاب و جالب و خوب ها و همچنين مدیریت جمعیت هلال حضور داشته باشند.
سایر اعضای کمیسیون ضمن بیان دیدگاههای خود بر لزوم توجه به آسیب های اجتماعی و همچنين ارتباط بیشتر نهاد جوانان با دانشگاه و همچنين مدارس و همچنين افزایش فعالیت اردویی و همچنين تقویت زیر ساخت های فرهنگی، هنری و همچنين ورزشی تاکید کردند.
همچنین آنها خواستار معرفی و همچنين اطلاع رسانی بیشتر برنامه جذاب و جالب و خوب نهاد جوانان به منظور جلب بیشتر جوانان و نوجوانان و همچنين جوانان به فعالیت های هلال احمر شدند.
همچنین در قسمت و بخش دیگر دکتر شهاب الدین صابونچی رییس نهاد جوانان هلال احمر ضمن تشکر از حضور اعضا در این نهاد، به بیان مهمترین فرصت ها و همچنين چالش های پیش روی نهاد پرداخت. وی در بخشی از سخنانش برنامه جذاب و جالب و خوب‌های کلیدی که امکان ایجاد تحول در نهاد جوانان را دارد را برای حضار تشریح کرد و همچنين ابراز امیدواری کرد این گونه جلسات استمرار یابد.
وی در قسمت و بخش از سخنانش اظهار امیدواری کرد که فرصت دقیق تر برای بیان دغدغه های نهاد جوانان در جلسات مجمع عمومی و همچنين شورای عالی فراهم گردد که این موضوع با موافقت اعضا مواجه شد.

جلسه اعضای کمیسیون بررسی سیاست های کلان مجمع عمومی هلال احمر با مسئولان نهاد جوانان برگزار شد در تاریخ ۲ January 2019 | 10:51 am منتشر شده است

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “جلسه اعضای کمیسیون بررسی سیاست های کلان مجمع عمومی هلال احمر با مسئولان نهاد جوانان برگزار شد”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *