جشن ۱۶ آذر در کانون دانشجویی هلال احمر دماوند

جشن ۱۶ آذر در کانون دانشجویی هلال احمر دماوند

|جشن ۱۶ آذر در کانون دانشجویی هلال احمر دماوند از هلال ۱۴۷|

به مناسبت ۱۶ آذر روز دانشجو ،روز رستاخیز اندیشه ها،دانشجویان دانشگاه پیام نور دماوند به میزبانی کانون دانشجویی با برگزاری جشن این روز را گرامیداشتند.

به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان تهران؛ مراسم بزرگداشت روز دانشجو با همکاری کانون دانشجویی جوانان هلال احمر شهرستان دماوند و همچنين با حضور دست يار سیاسی و همچنين انتظامی فرمانداری دماوند ،ریاست دانشگاه پیام نور تهران،رئیس و همچنين کارکنان هلال احمر در دانشگاه پیام نور این شهرستان برگزار شد.

جشن روز دانشجو با برنامه جذاب و جالب و خوب هایی همچون حضور کمدین معروف صدا و همچنين سیما دایی عباس و همچنين انجام مسابقه امدادی بین دانشجویان اجرا شد که در انتها به سه دانشجوی برتر از طرف رئیس جمعیت هلال احمر دماوند جوایزی اهدا شد .

در ادامه مراسم ریاست دانشگاه پیام نور دماوند ضمن عرض تبریک روز دانشجو به همه دانشجویان و همچنين ورودی های جدید سال شمسي تحصیلی ۹۸گفت: روز دانشجو روز علم دوستی و همچنين حقیقت پرستی است ، این روز ،روزی است که دانش دوستان با دستان مهربان و همچنين اندیشه های ناب خود از دوستی ها و همچنين علم سخن خواهند گفت آن هم ها آینده سازان این مرز و همچنين بوم خواهند بود.

رئیس جمعیت هلال احمر دماوند نیز با تاکید بر اینکه ۱۶ آذر ۱۳۳۲ نقطه عطفی برای فعالیت جنبش دانشجویی به حساب می آید، اضافه کرد: بعد از ۱۶ آذر ۱۳۳۲ سیل خروشانی از فعالیت های دانشجویی در ایران شکل گرفت و همچنين بعد از انقلاب نیز این جوانان و همچنين شهدای دانشجو بودند که با از خود گذشتگی، ایثار و همچنين مقاومت نگذاشتند وجبی از خاک کشور به دست دشمن بیفتد.

هم چنین چادر سلامت توسط تیم کانون دانشجویی برپا شد که سرويس ها و خدمات کنترل فشار خون و همچنين قند خون ارائه شد .

در پایان مراسم ریاست دانشگاه های تهران و همچنين دماوند و همچنين اساتید از چادر سلامت کانون دانشجویی بازدید کردند.

جشن ۱۶ آذر در کانون دانشجویی هلال احمر دماوند در تاریخ ۶ December 2019 | 7:46 pm منتشر شده است

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “جشن ۱۶ آذر در کانون دانشجویی هلال احمر دماوند”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *