جشن ولادت حضرت فاطمه معصومه (س) و همچنين روز دختر در کانون دانش آموزی هلال احمر دبیرستان فرزانگان

جشن ولادت حضرت فاطمه معصومه (س) و همچنين روز دختر در کانون دانش آموزی هلال احمر دبیرستان فرزانگان

|جشن ولادت حضرت فاطمه معصومه (س) و همچنين روز دختر در کانون دانش آموزی هلال احمر دبیرستان فرزانگان از هلال ۱۴۷|

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان یزد از برگزاری جشن ولادت حضرت معصومه (س) و همچنين روز دختر به همت کانون دانش آموزی هلال احمر دبیرستان فرزانگان خبر داد.

به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان یزد؛ سید مهدی حسینی رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان یزد  اظهار داشت: به‌ مناسبت  سالروز میلاد حضرت فاطمه معصومه(س) جشن گرامیداشت روز دختر در دبیرستان دخترانه فرزانگان یزد به همت اعضا کانون دانش آموزی هلال احمر برگزار شد.

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان یزد گفت: این جشن در راستای ارتقای روحیه، نشاط و همچنين پویایی در بین دخترک هاي جوان و ازدواج نکرده و همچنين قدرانی از زحمات داوطلبانه اعضای کانون دانش آموزی و همچنين تیم دادرس هلال احمر دبیرستان فرزانگان صورت گرفت.

وی ضمن تبریک ولادت حضرت معصومه(س) و همچنين روز دختر به تمامی دخترک هاي جوان و ازدواج نکرده نیکو سرشت اعضای جمعیت هلال احمر شهرستان یزد افزود: خوشبختانه در جامعه اسلامی ما حضور و همچنين نقش دخترک هاي جوان و ازدواج نکرده نسبت به سایر کشورهای اسلامی بسیار مهم و همچنين پرشور است و همچنين این حضور نظم خاصی به جامعه ما می بخشد. امید است دخترک هاي جوان و ازدواج نکرده ایران اسلامی با الگو قراردادن زندگی حضرت فاطمه زهرا(س) و همچنين حضرت فاطمه معصومه(س)، جامعه اسلامی را به سر منزل کمال رهنمون کنند.

 این مقام مسئول در پایان ضمن بیان این که جمعیت هلال احمر می تواند مشق مدیریت و همچنين زندگی اجتماعی برای دخترک هاي جوان و ازدواج نکرده جامعه ما باشد خاطر نشان کرد: جایگاه و همچنين نقش دخترک هاي جوان و ازدواج نکرده در جامعه و همچنين اهمیت حضور آنها پیشرفت و همچنين رشد اجتماع و همچنين حضور فعال دخترک هاي جوان و ازدواج نکرده در عرصه های اجتماعی باعث پویایی و همچنين پیشرفت آنها و همچنين توجه به مقام آنها در جامعه می مي شود.

جشن ولادت حضرت فاطمه معصومه (س) و همچنين روز دختر در کانون دانش آموزی هلال احمر دبیرستان فرزانگان در تاریخ ۶ July 2019 | 7:01 pm منتشر شده است

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “جشن ولادت حضرت فاطمه معصومه (س) و همچنين روز دختر در کانون دانش آموزی هلال احمر دبیرستان فرزانگان”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *