جشن بازگشایی مدارس و همچنين آغاز سال شمسي تحصیلی جدید در سراسر استان آذربایجان شرقی

جشن بازگشایی مدارس و همچنين آغاز سال شمسي تحصیلی جدید در سراسر استان آذربایجان شرقی

|جشن بازگشایی مدارس و همچنين آغاز سال شمسي تحصیلی جدید در سراسر استان آذربایجان شرقی از هلال ۱۴۷|

برنامه جذاب و جالب و خوب‌های ویژه جشن بازگشایی مدارس و همچنين آغاز سالتحصیلی جدید در مهدهای کودک، مدارس و همچنين دانشگاه‌های سراسر استان آذربایجان شرقی همزمان با شروع فصل پاییز و همچنين آغاز ماه مهر برگزار شد.

به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی؛ مراسم بازگشایی مدارس و همچنين جشن آغاز سال شمسي تحصیلی در مدارس و همچنين دانشگاه‌های سراسر استان برگزار گردید.
محمد بابازاده سرپرست معاونت مسائل جوانان جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی با حضور در دبیرستان نمونه استاد شهریار و همچنين نواختن زنگ صلح و همچنين دوستی؛ بهار تعلیم و همچنين تربیت را به دانش‌آموزان، معلمان و همچنين فرهیختگان تبریک گفت.

بابازاده با اعلام آغاز فعالیت‌های رسمی کانون‌های دانش آموزی در مدارس سراسر استان؛ از دانش آموزان به عنوان مدیران و همچنين بزرگان و رهبران آینده یاد کرد و همچنين موفقیت یک ملت را در سایه علم و همچنين خرد دانست.

وی همچنین محیط مدرسه را بعنوان سوق دانش به سمت اجتماعی شدن دانست.
سرپرست معاونت مسائل جوانان جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی در ادامه از اصول و همچنين اهداف جمعیت هلال احمر و همچنين فلسفه شکل‌گیری جمعیت‌های صلیب سرخ و همچنين هلال احمر سخن گفت و همچنين ارنقاء آموزش‌ و همچنين تجربه و مهارت بالا‌های امدادی برای قشر فرهیخته و همچنين مشارکت آن هم‌ها در فعالیت‌های فرهنگی و همچنين اجتماعی در جهت توسعه سرويس ها و خدمات بشردوستانه را ضروری دانست.

براساس این نقل از؛ اعضای کانون‌های غنچه‌های هلال، دانش آموزی، دانشجویی و همچنين جوانان شعبه های استان آذربایجان شرقی نیز در جشن آغاز سالتحصیلی جدید مشارکت کردند.
جوانان داوطلب شهرستان میانه با حضور در روستای قورجاق از توابع این شهرستان، با فضاسازی و همچنين زیباسازی مدرسه این روستا، شور و همچنين اشتیاق جشن بازگشایی مدارس و همچنين آغاز مهر و همچنين مهروزی را در دانش آموزان دوچندان کردند.

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان ویژه مراغه نیز با حضور در مدارس و همچنين نواختن زنگ صلح و همچنين دوستی و همچنين آغاز به کار فعالیت‌های کانون‌های دانش آموزی هلال احمر، آغاز مهر را شروع فرهنگ بشردوستی در کانون های غنچه های هلال سراسر استان آذربایجان شرقی نیز جشن‌های ویژه‌ی مهرآفرینی همزمان با آغاز مهر با حضور نمایندگانی از حوزه معاونت مسائل جوانان استان برگزار شد.

در مدارس شهرستان هریس، همزمان با جشن بازگشایی مدارس و همچنين نواخته شدن زنگ صلح و همچنين دوستی؛ کانون‌های دانش آموزی هلال احمر با برپایی غرفه‌های عضوگیری، بصورت رسمی فعالیت‌های خود را آغاز کردند.

اعضای فعال کانون دانشجویی دانشگاه پیام نور شهرستان‌های تبریز و همچنين میانه نیز با برپایی ایستگاه سلامت و همچنين غرفه‌های استقبال از دانشجویان جدیدالورود، آغاز سالتحصیلی را جشن گرفتند.

گفتنی است؛ در مدارس شهرستان‌های ملکان، شبستر، کلیبر نیز با نواخته شدن زنگ صلح و همچنين دوستی، آئین بازگشایی مدارس با حضور پرشور اعضای کانون‌های دانش‌آموزی و همچنين روسای شعب جمعیت هلال احمر برگزار شد.

اعضای حوزه جوانان شهرستان سراب و همچنين اسکو با تهیه البسه، کیف و همچنين لوازم التحریر برای دانش آموزان کم‌بضاعت در افزایش شادی دانش آموزان برای آغاز مهر و همچنين سالتحصیلی جدید؛ مشارکت مؤثر داشتند.

جشن بازگشایی مدارس و همچنين آغاز سال شمسي تحصیلی جدید در سراسر استان آذربایجان شرقی در تاریخ ۲۵ September 2019 | 1:26 pm منتشر شده است

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “جشن بازگشایی مدارس و همچنين آغاز سال شمسي تحصیلی جدید در سراسر استان آذربایجان شرقی”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *