“جام مهربانی” در دانشگاه علوم پزشکی قزوین برگزار شد

“جام مهربانی” در دانشگاه علوم پزشکی قزوین برگزار شد

|“جام مهربانی” در دانشگاه علوم پزشکی قزوین برگزار شد از هلال ۱۴۷|

به همت کانون دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی قزوین و همچنين بمناسبت هفته ی خوابگاه ها مسابقات "جام مهربانی" با هدف غنی سازی زمان بيکاري و اوقات تفريح و همچنين اشاعه فرهنگ دوستی در خوابگاه های پسرانه دانشگاه علوم پزشکی قزوین برگزار شد.

به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قزوین مسابقات “جام مهربانی” با هدف غنی سازی زمان بيکاري و اوقات تفريح و همچنين اشاعه فرهنگ دوستی در خوابگاه های پسرانه دانشگاه علوم پزشکی قزوین و همچنين به همت کانون دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی قزوین و همچنين بمناسبت هفته ی خوابگاه ها و همچنين با حضور پرشور دانشجویان بشردوست برگزار شد و همچنين دانشجویان در دو رشته فوتسال و همچنين مچ اندازی باهم به رقابت پرداختند.

مسابقات فوتسال با حضور ۱۶ تیم ۴ نفره و همچنين طی ۵ مرحله و همچنين مسابقات مچ اندازی با حضور ۱۶ فرد يا شخص و همچنين طی ۵ مرحله برگزار و همچنين در نهایت تیم شاهین بوشهر در قسمت و بخش فوتسال و همچنين امیرمحمد سعیدی در قسمت و بخش مچ اندازی برنده این دوره از مسابقات دوستانه شدند.

طی مراسمی باحضور مهدی حریری پور دست يار جمعیت هلال احمر شهرستان قزوین، الهام فروغمنش کارشناس مسائل جوانان جمعیت هلال احمر شهرستان قزوین، سهیلابختیاری دبیر کانون دانشجویی هلال احمر دانشگاه علوم پزشکی قزوین از دانشجویان قهرمان این دوره از مسابقات “جام مهربانی” تقدیر و همچنين جوایزی به آنها اهدا شد.

مهدی حریری پور ضمن تبریک به دانشجویان بشردوست گفت: کانون دانشجویی هلال احمر دانشگاه علوم پزشکی قزوین از سرآمدان کانون های دانشجویی هلال احمر استان قزوین در پیشبرد اهداف بشردوستانه است و همچنين از دانشجویان خواست بیش از پیش در فعالیت های بشردوستانه مشارکت کنند.

و همچنين در پایان سهیلا بختیاری افزود: با توجه به رضایت دانشجویان از برگزاری این مسابقات که از طرح های پیشنهادی خود اعضا کانون بوده است، خوشحالیم که گامی در جهت غنی سازی زمان بيکاري و اوقات تفريح دانشجویان خوابگاهی برداشتیم.

“جام مهربانی” در دانشگاه علوم پزشکی قزوین برگزار شد در تاریخ ۱۶ June 2019 | 11:41 am منتشر شده است

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در ““جام مهربانی” در دانشگاه علوم پزشکی قزوین برگزار شد”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *