تیم شهرستان ساوه تیم برتر استان مرکزی در مسابقات رفاقت مهر قسمت و بخش خواهران

مهر_استان-مرکزی-1-300x200.jpg

تیم شهرستان ساوه تیم برتر استان مرکزی در مسابقات رفاقت مهر قسمت و بخش خواهران

|تیم شهرستان ساوه تیم برتر استان مرکزی در مسابقات رفاقت مهر قسمت و بخش خواهران از هلال ۱۴۷|

دست يار مسائل جوانان جمعیت هلال احمر استان مرکزی از اعلام نتایج بیست و همچنين نهمین دوره مسابقات رفاقت مهر در قسمت و بخش خواهران خبر داد.

به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان مرکزی؛ آرش اشتری گفت: مرحله استانی این دوره از مسابقات رفاقت مهر با شعار “جوانان_رفاقت مهر_توسعه فرهنگ بشر دوستی” از ۲۳ الی ۲۴ مرداد ماه ۱۳۹۷ با حضور ۱۰۰ فرد يا شخص از اعضای تیم‌های برتر ۱۰ شعبه استان در قسمت و بخش خواهران توسط معاونت مسائل جوانان جمعیت هلال احمر استان مرکزی در اردوگاه امام و پيشوا خمینی (ره)_ شهرستان خمین برگزار شد.

وی افزود:در این مسابقات ۱۰ تیم در آیتم های متغاير و متفاوت حمل مصدوم، اسکان اضطراری، احیای قلبی ریوی، زبان خارجه و همچنين… به صورت گروهی با عنوانهای تیم دوستی، تیم صلح و همچنين تیم مهرورز با یکدیگر به رقابت پرداختند.

دست يار مسائل جوانان جمعیت هلال احمر استان مرکزی در خصوص اعلام نتایج بیست و همچنين نهمین دوره مسابقات رفاقت مهر در قسمت و بخش خواهران گفت: بعد از بررسی و همچنين جمع بندی امتیازها توسط داوران آیتم های متغاير و متفاوت، نتایج تیم های برتر استان مرکزی در رشته های امدادی به ترتیب: تیم اول شهرستان ساوه، تیم دوم شهرستان شازند و همچنين تیم سوم شهرستان خنداب برگزیده شده و همچنين در رشته زبان انگلیسی تیم برتر از شهرستان دلیجان و همچنين اراک و همچنين زرندیه به عنوان تیم های دوم و همچنين سوم برگزیده شدند.

اشتری در ادامه اضافه کرد: در قسمت و بخش های انفرادی تیم اول تا سوم در بین تیم‌های “صلح” به ترتیب آشتیان، غرق آباد، خمین و همچنين تیم‌های “مهرورزی” به ترتیب ساوه، خنداب، آشتیان و همچنين در تیم‌های “دوستی” نیز شهرستان های شازند، آشتیان، ساوه مقام آور شدند.

وی تصریح کرد: در این میان یک مقام ارزشمند با عنوان تیم بشردوستی (که پایبند به اخلاق و همچنين اصول پایه و همچنين اساسی هلال احمر خواهند بود) نیز برگزیده شد که این مقام به شهرستان “خنداب” رسید.

تیم شهرستان ساوه تیم برتر استان مرکزی در مسابقات رفاقت مهر قسمت و بخش خواهران در تاریخ ۱۶ August 2018 | 3:31 pm منتشر شده است

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “تیم شهرستان ساوه تیم برتر استان مرکزی در مسابقات رفاقت مهر قسمت و بخش خواهران”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *