تیم سحر استان همدان به روستای نیر شهرستان رزن اعزام شد

تیم سحر استان همدان به روستای نیر شهرستان رزن اعزام شد

|تیم سحر استان همدان به روستای نیر شهرستان رزن اعزام شد از هلال ۱۴۷|

دست يار جوانان جمعیت هلال احمر استان همدان گفت: تیم سحردر قالب کاروان نیکوکاری به منظور ارائه سرويس ها و خدمات فرهنگی و همچنين حمایت روانی به اهالی روستای کم برخوردار نیرازتوابع شهرستان رزن که تجربه زلزله را دارند اعزام شد.

به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان همدان،‌ مریم پاک‌بین با بیان اینکه در راستای فعالیت‌های بشردوستانه نهاد جوانان، کاروان نیکوکاری به روستای نیر شهرستان رزن اعزام شد و همچنين در همین راستا سرويس ها و خدمات فرهنگی، اجتماعی و همچنين حمایت روانی به دانش آموزان مدرسه شهید سردار سلیمانی روستا ارائه شد.

وی با اشاره به اینکه این طرح درده منطقه که زلزله را تجربه دارند افزود: تیم سحر به منظور مشارکت دربرگزاری مانور منطقه‌ای درمان اضطراری به منطقه اعزام شد و همچنين در کنار آن هم تيم فرهنگی نمایشی عموصفا از مرکز صدا و همچنين سیمای استان همدان حضور داشته و همچنين به اجرای برنامه جذاب و جالب و خوب شاد پرداختند.

دست يار جوانان جمعیت هلال احمر استان همدان تصریح کرد: آموزش آمادگی در برابر زلزله ،آشنایی با کیف کمک‌های اولیه ، مسابقه نقاشی و همچنين…به جامعه هدف ارائه شد.

پاک‌بین ادامه داد: در ایستگاه بازی و همچنين سرگرمی نیز بازی‌هایی زيرا و به درستي که مار و همچنين پله امدادی، والیبال، فوتبال و همچنين دارت انجام شد.
وی همچنین به برنامه جذاب و جالب و خوب جنگ شادی اشاره کرد و همچنين افزود:‌تيم هنری عمو صفا نیز برنامه جذاب و جالب و خوب‌های شاد و همچنين مفرحی برای کودکان ونوجوانان اجرا کردند.

دست يار جوانان جمعیت هلال احمر استان همدان با تأکید بر اینکه این طرح با هماهنگی واحدهای متنوع و گوناگون و مختلف جمعیت استان برگزار شد تصریح کرد:‌ در این برنامه جذاب و جالب و خوب مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان، دست يار درمان و همچنين توانبخشی، دست يار امداد و همچنين نجات، دست يار اداری و همچنين پشتیبانی، ، رئیس شعبه شهرستان همدان، رئیس شعبه شهرستان رزن و همچنين رئیس دانشگاه علمی و همچنين کاربردی جمعیت حضور داشتند.در انتها نیز به هر یک از دانش آموزان یک جفت کفش ولوازم التحریرتوسط مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان همدان ومعاونین ستادی اهداء شد.

پاک‌بین با اشاره به اینکه برنامه جذاب و جالب و خوب‌های زيرا و به درستي که تئاتر، مسابقات ورزشی وفرهنگی برای جوانان و نوجوانان برگزار شد اظهار کرد ارائه مشاوره‌های فردی توسط تیم حمایت روانی به دانش آموزان ارایه شد.

تیم سحر استان همدان به روستای نیر شهرستان رزن اعزام شد در تاریخ ۲۱ February 2019 | 10:03 pm منتشر شده است

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “تیم سحر استان همدان به روستای نیر شهرستان رزن اعزام شد”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *