تکریم خادمان امنیت جامعه توسط غنچه های هلال احمر قم

تکریم خادمان امنیت جامعه توسط غنچه های هلال احمر قم

|تکریم خادمان امنیت جامعه توسط غنچه های هلال احمر قم از هلال ۱۴۷|

به مناسبت هفته نیروی انتظامی اعضای کانون غنچه های هلال احمر استان قم در دیدار با جمعی از نیروهای ناجا استان این هفته را با اهدا شاخه های گل به آنها تبریک گفتند.

به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قم؛ محمد مصباحی با تبریک این هفته به نیروهای برومند و همچنين متعهد این مرز و همچنين بوم، که خدمت به شهروندان و مردم شهر در لباس نیروی انتظامی را برگزیده‌اند تا حافظ جان و همچنين مال شهروندان و مردم شهر این سرزمین باشند اظهار کرد: در این راستا و همچنين به مناسبت گرامیداشت هفته نیروی انتظامی، جمعی از اعضای کانون غنچه های هلال احمر با هدف تکریم خادمان امنیت جامعه با اهدای شاخه های گل به دیدارشان شتافتند.

وی بیان کرد: این نیروها در راه برقراری امنیت و همچنين آرامش جامعه جانفشانی می کنند و همچنين باید در همین کودکی نسبت به اهمیت حفظ امنیت و همچنين همچنین قدردانی از زحمات آنها کودکان را آگاه کرد.

دست يار مسائل جوانان جمعیت هلال احمر افزود: اعضای کانون غنچه های هلال احمر در راستای تکریم خادمان امنیت جامعه با اهدای شاخه های گل به سرهنگ صادقی دست يار هماهنگی نیروی انتظامی و همچنين همراهانشان که در مراسم اهدای خون کارکنان فرماندهی انتظامی استان قم شرکت کرده بودند، با گرامیداشت و همچنين تقدیر از تلاش های این نیروی خدمت رسان، این هفته را به آنها تبریک گفتند.

در ادامه این دیدار، همچنین کارکنان فرماندهی انتظامی استان قم نیز با تقدیر از حرکت فرهنگی نونهالان هلال احمری، هدیه و همچنين بسته های فرهنگی به رسم یادبود به غنچه ها اهدا کردند.

تکریم خادمان امنیت جامعه توسط غنچه های هلال احمر قم در تاریخ ۷ October 2018 | 1:26 pm منتشر شده است

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “تکریم خادمان امنیت جامعه توسط غنچه های هلال احمر قم”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *