توزیع ۶۰ هزار بسته آموزشی و همچنين بهداشتی برای دانش‌آموزان نیازمند

توزیع ۶۰ هزار بسته آموزشی و همچنين بهداشتی برای دانش‌آموزان نیازمند

|توزیع ۶۰ هزار بسته آموزشی و همچنين بهداشتی برای دانش‌آموزان نیازمند از هلال ۱۴۷|

رئیس نهاد جوانان هلال‌احمر از توزیع ۶۰ هزار بسته آموزشی، نوشت‌افزار، لباس و همچنين بسته بهداشتی میان دانش‌آموزان نیازمند ۲ استان سیستان و همچنين بلوچستان و همچنين کرمانشاه از ۱۳ تا ۲۱ آبان ماه خبر داد.

به نقل از روابط عمومی نهاد جوانان، شهاب‌الدین صابونچی در گفت‌وگو با روزنامه نويس و خبرنگار سلامت خبرگزاری فارس، در ارتباط با تهیه و همچنين توزیع بسته‌های بشردوستانه به کودکان و همچنين جوانان و نوجوانان سیستان و همچنين بلوچستان و همچنين کرمانشاه، اظهار داشت: این اقدام در راستای مأموریت‌های هلال‌احمر و همچنين رفع نیازهای محرومان در این دو استان انجام می‌گیرد و همچنين از آنجایی که بسیاری از نهادها در ابتدای مهر نسبت به توزیع اقلام نوشت‌افزار اقدام کردند ما تصمیم گرفتیم این برنامه جذاب و جالب و خوب را برای ۱۳ آبان و همچنين روز دانش‌آموز اجرا کنیم.

وی افزود: بر همین اساس مقدار زیادی پوشاک و همچنين البسه،‌نوشت‌افزار و همچنين اقلام بهداشتی تهیه شده و همچنين از ۱۳ آبان تا ۲۱ آبان که سالروز وقوع زلزله کرمانشاه است میان دانش‌آموزان نیازمند توزیع می‌کنیم.

رئیس نهاد جوانان هلال‌احمر با اشاره به اینکه ۱۰ هزار پک بهداشتی توسط صلیب سرخ کره جنوبی تهیه شده و همچنين در اختیار جمعیت هلال‌احمر برای توزیع میان زلزله‌زدگان کرمانشاه قرار گرفته است، گفت: این پک‌های بهداشتی به همراه البسه و همچنين سایر اقلام نوشت‌افزار ۱۳ آبان توزیع خواهد شد.

صابونچی خاطرنشان کرد: ۴۰ هزار بسته آموزشی و همچنين نوشت‌افزار، ۱۰ هزار لباس و همچنين پوشاک و همچنين ۱۰ هزار پک بهداشتی شامل اقلامی است که در حال ارسال به استان‌های سیستان و همچنين بلوچستان و همچنين کرمانشاه است

توزیع ۶۰ هزار بسته آموزشی و همچنين بهداشتی برای دانش‌آموزان نیازمند در تاریخ ۲۸ October 2018 | 9:53 am منتشر شده است

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “توزیع ۶۰ هزار بسته آموزشی و همچنين بهداشتی برای دانش‌آموزان نیازمند”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *