توزیع پاکت جمع‌آوری زباله در روز طبیعت

توزیع پاکت جمع‌آوری زباله در روز طبیعت

|توزیع پاکت جمع‌آوری زباله در روز طبیعت از هلال ۱۴۷|

دست یار مسائل جوانان جمعیت هلال احمر استان مازندران از توزیع پاکت جمع آوری زباله و همچنین بروشورهای آموزشی میان گردشگران نوروزی در روز طبیعت خبر داد.

لیلی احمدی،دست یار مسائل جوانان جمعیت هلال احمر استان مازندران با گفتن آنکه مازندران همه ساله به‌ ویژه در ایام تعطیلات میزبان گردشگران بسیاری می باشد؛ اظهار کرد: مازندران در روز ۱۳ فروردین به‌عنوان روز طبیعت نیز میزبان گردشگران بسیاری می باشد. او همچنین ادامه داد: در آن روز بایستی و حتما توجه ویژه‌ای به مسائل زیست‌ محیطی شامل بحث زباله‌ها می شود.

به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان مازندران،احمدی ضمن اشاره به اصل دوم استراتژیک ۲۰۲۰ ممکن ساختن زندگی سالم و همچنین ایمن افزود: در راستای تحقق اهداف بشردوستانه جمعیت هلال احمر در آن روز اقداماتی از قبیل توزیع کیسه زباله در میان گردشگران طبیعت انجام شد.

احمدی با تاکید بر پرهیز از ریختن زباله و همچنین رهاسازی آن هم در طبیعت، اضافه کرد: جهت پیشگیری از رهاسازی زباله در جنگل و همچنین طبیعت و همچنین جلوگیری از آلوده سازی زمین، افراد نهاد جوانان در تیم های سحاب و همچنین مستقر در پست های ایمنی و همچنین سلامت اقدام به توزیع پاکت زباله و همچنین بروشورهای آموزشی در میان اتومبیل های عبوری و همچنین در تفرجگاه ها نمودند.

دست یار مسائل جوانان جمعیت هلال احمر مازندران، در پایان با اشاره به پاکسازی محیط زیست و همچنین تفرجگاه ها توسط افراد جوون آن استان خاطرنشان کرد: امیدواریم همه شهروندان و مردم شهر در آن روز با رعایت مسائل زیست‌محیطی و همچنین پرهیز از رهاسازی زباله با طبیعت آشتی کنند.

توزیع پاکت جمع‌آوری زباله در روز طبیعت در تاریخ ۲ April 2016 | 3:04 am نشر یافته شده شده می باشد

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “توزیع پاکت جمع‌آوری زباله در روز طبیعت”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *