تلاش جمعیت هلال احمر سیستان و همچنين بلوچستان در توزیع بسته های آموزشی نوشت افزار

تلاش جمعیت هلال احمر سیستان و همچنين بلوچستان در توزیع بسته های آموزشی نوشت افزار

|تلاش جمعیت هلال احمر سیستان و همچنين بلوچستان در توزیع بسته های آموزشی نوشت افزار از هلال ۱۴۷|

توزیع بسته های آموزشی هلال احمر در بین دانش آموزان سیستان و همچنين بلوچستان در راستای طرح نذر آب و همچنين تکریم انسان ها ادامه دارد.

به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر سیستان و همچنين بلوچستان ، علیرضا میری دست يار مسائل جوانان استان با بیان اینکه بیش از ۵۰ قسمت و بخش جمعیت این استان روستا نشین خواهند بود و همچنين بیش از ۲۰ سال شمسي است که با خشکسالی دست و همچنين پنجه نرم می کنند گفت:‌کارو بار يا کسب و کار يا همان شغل اکثر شهروندان و مردم شهر در شمال سیستان و همچنين بلوچستان ماهیگیری، دامپروری و همچنين کشاورزی بود که خشکسالی های ۲۰ ساله اخیرخسارت های جبران ناپذیری وارد کرده است.

وی افزود: طرح نذر آب در سه محور معیشت، سلامت و همچنين تامین آب آشامیدنی در سیستان و همچنين بلوچستان در کمتر از ۲۰ روزکلید خورد و همچنين میتوان از آن هم به عنوان یکی از مهمترین برنامه جذاب و جالب و خوب های جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران یاد کرد.

میری نگاه جمعیت هلال احمر را به استان ولایتمدار سیستان و همچنين بلوچستان بسیار ارزشمند دانست و همچنين گفت: اجرای طرح توزیع ۱۸ هزار بسته آموزشی نوشت افزار جمعیت هلال احمر با محوریت شهرستان سراوان دست مریزادی ست بر زحمات بی غرض مرزداران غیور ایران زمین.

آشنایی غنچه های هلال شهرستان هیرمند با فعالیت های نهاد جوانان

محمد کرمی زاده رییس جمعیت هلال احمر شهرستان نیمروز در ارتباط و رابطه با اجرای این برنامه جذاب و جالب و خوب در مهدهای کودک این جمعیت بیان داشت: در آغاز سال شمسي تحصیلی با حضور در مهدهای کودک و همچنين آشنایی غنچه های هلال با فعالیت های نهاد جوانان و همچنين حضور حداکثری مسئولین مهد های کودک این شهرستان توانستیم برنامه جذاب و جالب و خوب های متنوعی برگزار کنیم.

وی اظهار داشت: این برنامه جذاب و جالب و خوب ها شامل معرفی اصول نهضت بین¬ المللی صلیب سرخ و همچنين هلال احمر، همچنین آشنایی کودکان با فعالیت های جمعیت هلال احمر است که با زبانی کودکانه سروده شده و همچنين در کتاب و همچنين سی دی ها جهت بهره برداری و همچنين تمرین غنچه ها به مهد های کودک ارسال شده است.

وی افزود: این برنامه جذاب و جالب و خوب ها با هدف توسعه ، ترویج و همچنين آشنایی اعضای کانون غنچه های هلال احمر با جمعیت هلال احمر، اهداف و همچنين سرويس ها و خدمات آن هم در شرایط متنوع و گوناگون و مختلف با زبان کودکانه و همچنين قابل درک برای کودکان برگزار و همچنين با استقبال خوبی از سوی غنچه ها و همچنين والدین آنها قرار گرفته است.

تلاش جمعیت هلال احمر سیستان و همچنين بلوچستان در توزیع بسته های آموزشی نوشت افزار در تاریخ ۱۳ November 2018 | 9:01 pm منتشر شده است

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “تلاش جمعیت هلال احمر سیستان و همچنين بلوچستان در توزیع بسته های آموزشی نوشت افزار”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *