تقدیر جامعه ورزشی شهرستان دماوند از سرويس ها و خدمات اعضای هلال احمر در مبارزه با کرونا

تقدیر جامعه ورزشی شهرستان دماوند از سرويس ها و خدمات اعضای هلال احمر در مبارزه با کرونا

|تقدیر جامعه ورزشی شهرستان دماوند از سرويس ها و خدمات اعضای هلال احمر در مبارزه با کرونا از هلال ۱۴۷|

جامعه ورزشی شهرستان دماوند از اعضای هلال احمر که در مقابله با ویروس کرونا زحمات زیادی را در سطح شهرستان کشیدند تقدیر کردند.

به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر شهرستان دماوند؛ هیأت ورزشی شهرستان دماوند با حضور در جمعیت هلال احمر این شهرستان از رئیس شعبه، دیگر مسوولان و همچنين اعضای هلال احمر دماوند که در ایام نوروز در خط مقدم مبارزه با ویروس کرونا، فعال بودند، تقدیر کردند.

نماینده جامعه ورزشی شهرستان دماوند گفت: برای تقدیر و همچنين تشکر از عوامل هلال احمر که از آن هم ابتدا در بحث مبارزه با ویروس کرونا حضور فعال داشتند، کاری نمی قدرت کرد ولي بايد توجه داشت این تقدیر اندک کاری است که می‌قدرت در برابر زحمات پهناور و بزرگ و همچنين ستودنی اعضای فعال جمعیت هلال احمر انجام داد.

نورمحمدی با بیان این که در راستای سلامت و همچنين تندرستی امدادگران و همچنين جوانان، قادر خواهیم بود تا همکاری متقابل با هلال احمر داشته باشیم، افزود: برای قدردانی از تلاش و همچنين ایثارگری‌ های کادر درمانی، اعضای داوطلب هلال احمر حاضر هستیم تا با همکاری متقابل با جمعیت هلال احمر شهرستان دماوند، در راستای سلامت و همچنين تندرستی اعضای این نهاد گام های مؤثری را برداریم.

همچنین جوانان هلال احمر دماوند در ادامه فعالیتهای پیشگیرانه خود نسبت به توزیع ماسک رایگان اقدام کردند

به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان تهران؛
در اقدامی خیر خواهانه مسئول جوانان به همراه اعضای فعال خود در بین مسافران ماسگ رایگان توزیع کردند .

رئیس جمعیت هلال احمر دماوند بیان کرد :از هر گوشه و همچنين کناری خبر به گوش میرسد که جوانان در هر نهاد و همچنين لباسی آستین همت بالا زده اند و همچنين هر کس به مقدار و اندازه وسع خود کمکی یا کاری انجام میدهند.تا سایر هم نوعان را از شر این ویروس کشنده نجات دهند.

وی اذعان کرد : با توجه به اهمیت تامین لوازم بهداشتی مثل ماسک برای جلوگیری از شیوع کرونا جوانان هلال احمری دماوند پای کار آمدند و همچنين همراه با مسئول جوانان در این نبرد شرکت کردند .تا باری از دوش خط مقدم این نبرد برداشته مي شود .

مسئول جوانان دماوند نیز در ادامه گفت :با توجه به بیماری کرونا و همچنين همچنين و علاوه بر بحث های بهداشتی و همچنين درمانی ، با اعضای خود اقدام به توزیع ماسک کردیم، و همچنين در راستای تحقق این امر خداوند تبارک و تعالي پسندانه بر آنیم که این کار را هر چه بیشتر و همچنين بهتر ادامه دهیم.

 

۹

تقدیر جامعه ورزشی شهرستان دماوند از سرويس ها و خدمات اعضای هلال احمر در مبارزه با کرونا در تاریخ ۲۶ April 2020 | 1:07 pm منتشر شده است

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “تقدیر جامعه ورزشی شهرستان دماوند از سرويس ها و خدمات اعضای هلال احمر در مبارزه با کرونا”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *