تقدیر استاندار همدان از فعالیتهای بشردوستانه حوزه جوانان هلال احمر در نوروز ۹۵

تقدیر استاندار همدان از فعالیتهای بشردوستانه حوزه جوانان هلال احمر در نوروز ۹۵

|تقدیر استاندار همدان از فعالیتهای بشردوستانه حوزه جوانان هلال احمر در نوروز ۹۵ از هلال ۱۴۷|

دست یار مسائل جوانان همدان از تقدیر استاندار همدان از همت مدير عامل و همچنین دست یار مسائل جوانان اين جمعيت هلال احمر همزمان با نمایش آيين اختتاميه طرح ايمنی و همچنین سلامت مسافرين نوروزی خبرداد.

به به گفته روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان همدان؛ پاک بین با اشاره به اجرای موفقیت‌آمیز شانزدهمین مرحله طرح ایمنی و همچنین سلامت مسافرین نوروزی از سوی افراد افراد داوطلب شاخه جوانان هلال احمر استان همدان به افزایش کیفیت همراه با افزایش ضریب سلامت و همچنین ایمنی شهروندان و مردم شهر به عنوان یکی از اهداف ابتدایی اجرای آن طرح تأکید کرد.

آن مقام مسئول با گفتن آنکه جوانان با اجرای چند طرح ابتکاری در شهرستان‌های متنوع و گوناگون و مختلف استان همدان به خوبی پذیرای مسافرین نوروزی بودند، افزود: برخورد صمیمانه و همچنین محترمانه آن جوانان همراه با کاربرد آموزش‌هایی که قبل از اجرای طرح دیده بودند سبب شد، خاطره خوبی از استان همدان در ذهن مسافران باقی بماند.

دست یار مسائل جوانان هلال احمر همدان همچنین از استقبال مسئولان استانی از کمپین ملی «نه به تصادفات جاده‌ای» خبر داد و همچنین تصریح کرد: در مدت ۲۰ روزه اجرای طرح شاهد امضای مفاد آن میثاق‎ نامه شامل حذف سرعت و همچنین سبقت غیرمجاز و همچنین عدم رانندگی با حالت خستگی بودیم.

 او همچنین با گفتن آنکه امسال جای امضای استاندار همدان در کمپین نه به تضادفات جاده ای  پایگاههای طرح ملی ایمنی و همچنین سلامت مسافرین نوروزی هلال احمر در مبادی ورودی و همچنین میادین اصلی شهرخالی بود، اضافه کرد: سرویس ها و خدمات جوانان داوطلب نه تنها از چشم استاندار همدان دور نماند بلکه با اهدای لوح سپاس از کسب رتبه های عالی متعدد در فعالیت های استانی و همچنین کشوری با رویکرد بشردوستانه ازمدیر عامل جمعیت هلال احمر و همچنین کلیه پرسنل  ستادی و همچنین شهرستانی حوزه جوانان جمعیت هلال احمر استان همدان تقدیر کرد.

گفتنی می باشد، در متن آن لوح سپاس آمده می باشد؛ حال که بذر مهر ورزی و همچنین نیکوکاری در آن دیار پر گهر با همت والای جوانان پر تلاش و همچنین بشر دوست به ثمر نشسته و همچنین شمیم خوش سخاوتمندی و همچنین سرویس ها و خدمات داوطلبانه بی منت استشمام می گردد.

میتوان پس نتیجه آن می شود که گرفت که جوانان آن مرزو بوم توانسته اند بر اساس آموزه های دینی، اهداف متعالی جمعیت هلال احمر و همچنین راهبردهای فدراسیون جهانی صلیب سرخ را که همانا نجات جان انسانهاست، حفظ کرامت انسانی، ارتقای سلامت جامعه و همچنین ترویج فرهنگ صلح و همچنین دوستی می باشد بررسی کننده و پروهشگر نمایند. بی تردید احراز رتبه های عالی و همچنین برتر جمعیت هلال احمر استان و همچنین کشور قابل تحسین می باشد.

در همین راستا برخود فرض می دانم از مساعی و همچنین ارائه طرح ها و همچنین ایده های ارزشمند جنابعالی جهت تحقق آرمان های بشر دوستانه و همچنین توانمند سازی جوانان و همچنین آموزش و همچنین تربیت آنها به عنوان بعدی سازان ایران اسلامی تقدیر و همچنین تشکر نمایم .‎

تقدیر استاندار همدان از فعالیتهای بشردوستانه حوزه جوانان هلال احمر در نوروز ۹۵ در تاریخ ۱۷ April 2016 | 12:52 pm نشر یافته شده شده می باشد

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “تقدیر استاندار همدان از فعالیتهای بشردوستانه حوزه جوانان هلال احمر در نوروز ۹۵”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *