تـدریس امداد و همچنين کمک‌های اولیه در دانشگاه‌های فرهنگیان استـان اصفهـان

استان-اصفهان-1-300x200.jpeg

تـدریس امداد و همچنين کمک‌های اولیه در دانشگاه‌های فرهنگیان استـان اصفهـان

|تـدریس امداد و همچنين کمک‌های اولیه در دانشگاه‌های فرهنگیان استـان اصفهـان از هلال ۱۴۷|

با برگزاری نشست مشترک مسئولبن جمعیت هلال احمر استان اصفهان و همچنين مسئولین واحدهای دانشگاه فرهنگیان این استان در ساختمان مرکزی دانشگاه فرهنگیان، تدریس امداد و همچنين کمک‌های اولیه به دانشجویان این دانشگاه‌ها به عنوان درس اجباری تصویب شد.

 

به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان اصفهان؛ حیدرعلی خانبازی با اشاره به اهمیت و همچنين ضرورت آموزش امداد و همچنين کمک‌های اولیه در جامعه گفت: دانشجویان قشر پویا جامعه خواهند بود و همچنين آموزش امداد و همچنين کمک‌های اولیه به ایشان، همچنين و علاوه بر توانمند شدن اشخاص، زمینه‌ساز بسط این آموزش‌ها در جامعه است.

وی افزود: با توجه به این که دانشگاه فرهنگیان دارای ظرفیت تربیتی معلمان جامعه است، انتقال این آموزش‌ها در این بستر، به خوبی و همچنين در بهترین حالت ممکن بررسي کننده و پروهشگر شده تا به نسل‌های بعدی نیز منتقل مي شود.

دست يار جوانان استان اصفهان با اشاره به حضور سرپرست جمعیت هلال احمر استان، روسای ادارات ستادی و همچنين روسای شعب جمعیت هلال احمر شهرستان‌هایی که دارای دانشگاه فرهنگیان خواهند بود در این جلسه افزود: هماهنگی‌های داخل جمعیتی و همچنين تعاملات برون سازمانی با مجموعه دانشگاه فرهنگیان انجام پذیرفته است، تا بیش از پیش شاهد ایجاد و همچنين تقویت کانون‌های دانشجویی و همچنين انجام فعالیت‌های بشردوستانه در این دانشگاه‌ها باشیم.

وی ضمن قدردانی از مسئولین استانی دانشگاه فرهنگیان و همچنين روسای پردیس‌های شهید رجایی و همچنين شهید باهنر گفت: دانشجویان ورودی سال شمسي ۹۸ به بعد این دانشگاه‌ها، طبق این تفاهم نامه موظفند آموزش امداد و همچنين ‌کمک‌های اولیه را به عنوان یک واحد درس اجباری بگذرانند.

خانبازی تصریح کرد: امید است با استمرار این آموزش‌ها و همچنين برگزاری دوره‌های تربیت مربی ویژه علاقمندان، بیش از پیش شاهد ارتقا سلامت، خود امدادی و همچنين دیگر امدادی در جامعه باشیم.

تـدریس امداد و همچنين کمک‌های اولیه در دانشگاه‌های فرهنگیان استـان اصفهـان در تاریخ ۲۳ January 2020 | 11:11 am منتشر شده است

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “تـدریس امداد و همچنين کمک‌های اولیه در دانشگاه‌های فرهنگیان استـان اصفهـان”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *