تشکیل جلسه با رییس دانشگاه های فنی و همچنين حرفه ای استان

تشکیل جلسه با رییس دانشگاه های فنی و همچنين حرفه ای استان

|تشکیل جلسه با رییس دانشگاه های فنی و همچنين حرفه ای استان از هلال ۱۴۷|

 دست يار جوانان استان همدان در جلسه هماهنگی که با هدف ارتقاء سطح همکاری های مشترک و همچنين تعامل هر چه بیشتر در جهت ماموریت ها و همچنين وظایف مشترک دانشگاه های فنی و همچنين حرفه ای و همچنين جمعیت هلال احمر استان در محل جهاد دانشگاهی شهید مفتح همدان تشکیل شد شرکت نمود.

به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان همدان :پاک بین اظهار داشت در این جلسه دکتر کاظمی رئیس دانشگاه های فنی و همچنين حرفه ای استان آقای قاسمی دست يار فرهنگی دانشگاه و همچنين نانکلی رئیس شهرستان همدان و همچنين دیگر کارشناسان ستادی و همچنين شهرستانی حضور داشتند.

دکتر کاظمی رئیس دانشگاه های فنی و همچنين حرفه ای در ابتدا ضمن عرض خیر مقدم و همچنين تشکر از هلال احمرگفت: با توجه به گستره جغرافیایی دانشگاه های فنی و همچنين حرفه ای در کشوردانشجویان این دانشگاه دارای ظرفیت عملی و همچنين اجرایی بالایی جهت مشارکت با هلال احمر می باشند.

  در ادامه قاسمی دست يار فرهنگی دانشگاه های فنی و همچنين حرفه ای بیان کرد دانشگاه های فنی و همچنين حرفه ای دارای ظرفیت مناسبی از دانشجویان کارآفرین، اساتید و همچنين فضاهای آموزشی و همچنين فیزیکی جهت بسط فعالیتها می باشند.

وی همچنین نقطه ضعف دانشگاه فنی و همچنين حرفه ای را ماندگاری محدود اعضاء نام برد و همچنين سوق سرمایه گذاری ها جهت دانشجویان کارشناسی را از راه حلها نام برد.

ودر ادامه اظهار داشت: مجهز کردن کانونها به اقلام هویتی و همچنين صدور کارت عضویت جهت بالا بردن انگیزه دانشجویان مورد بهره بري و استفاده و نياز ضروري دانست. سپس در خصوص ارزش گذاری و همچنين ثبت فعالیت اعضا ء جهت بالا بردن انگیزه همکاری و همچنين تدوین سند بالادستی نیز مطالبی را بیان نمود .

و همچنين حضور اعضای دانشجویی در کانون ها را عرصه ارائه سرويس ها و خدمات داوطلبانه در زمینه پیشگیری و همچنين مهار حوادث و همچنين سوانح و همچنين ارائه سرويس ها و خدمات موثر امدادی و همچنين بشردوستانه جهت نجات جان و همچنين حمایت از زندگی و همچنين سلامت انسان ها در تمامی فعالیت ها نام برد.

 

 

   سپس آقای نانکلی رئیس جمعیت هلال احمرشهرستان همدان گفت: عضو گیری و همچنين آموزش از دانشجویان بومی استان جهت ارتباط بیشتر با هلال احمر راگامی موثر نام برد و همچنين از همکاری های کانون دانشجویی هلال احمردانشگاه شهید مفتح همدان در جمع آوری کمک به سیل زدگان تشکر و همچنين قدردانی نمود.

در پایان جلسه موارد ذیل تصويب شده و مصوب قانون شد.

۱-تشکیل جلسات با دانشگاه های فنی و همچنين حرفه ای شهرستان که دارای کانون دانشجویی هلال احمر می باشند.

۲-تاسیس کانون دانشجویی هلال احمر در آموزشکده فنی و همچنين حرفه ای کوثر شهرستان ملایر

۳- انجام فراخوان و همچنين ثبت نام جهت کلاسهای آموزشی امدادو کمک های اولیه در دانشگاه های فنی و همچنين حرفه ای که دارای کانون می باشند.

۳-حمایت ازایده های برتر دانشجویان

 

تشکیل جلسه با رییس دانشگاه های فنی و همچنين حرفه ای استان در تاریخ ۸ March 2020 | 8:33 am منتشر شده است

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “تشکیل جلسه با رییس دانشگاه های فنی و همچنين حرفه ای استان”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *