تجلیل از فعالان شانزدهمین دوره طرح ملی سلامت و همچنین ایمنی جمعیت هلال احمر گیلان

تجلیل از فعالان شانزدهمین دوره طرح ملی سلامت و همچنین ایمنی جمعیت هلال احمر گیلان

|تجلیل از فعالان شانزدهمین دوره طرح ملی سلامت و همچنین ایمنی جمعیت هلال احمر گیلان از هلال ۱۴۷|

در مراسمی از ۳۱۶ جوون برتر جمعیت هلال احمر گیلان که در اجرای شانزدهمین طرح سلامت وایمنی مسافران در نوروز امسال حضور داشتند تقدیر شد .

به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان گیلان؛ دکتر خصوصی ثانی مدیر عامل جمعیت هلال احمر گیلان ضمن تبریک میلاد با سعادت مولای متقیان و همچنین تقدیر از جوانان پر شور هلال احمر گفت : افراد هلال احمر سبب افتخار و همچنین درخشش آن نهاد مردمی می باشند که  با حضور موثر و همچنین به موقع خود باعت افزایش اعتماد و همچنین احترام شهروندان و مردم شهر به لباس هلال احمر می شوند  که  هنگام حضور در کنار شهروندان و مردم شهر  آن رضایت  و همچنین دلگرمی را می قدرت به خوبی لمس کرد.

او همچنین افزود: در آن ایام با دیدن حضور  جوانانی که به جای بودن در کنار خانواده و همچنین لذت بردن از روزهای تعطیل  با گذشت و همچنین فداکاری باعث دلگرمی مسافران و همچنین هموطنان می شدند احساس ویژه ای به هر انسان دست می داد که با تمام قدرت و همچنین انرژی ازاین بعدی سازان پاک و همچنین بی آلایش تقدیر کند.

او همچنین اظهار داشت: زمان بازدد و همچنین حضور در  پایگاهها با دیدن آن همه ایثار و همچنین مهربانی و همچنین لبخند شیرین آنان کلماتی هر چند که در وصف آن سرخ پوشان با نشاط کم بود بر روی دفترهای یادداشت برایشان می نوشتم تا شاید بتوانم ذره ای از آن دریای بیکران محبت را جبران کنم.

او همچنین با اشاره به تحول طبیعت در بهار گفت: انسان انعطاف پذیر با دیدن آن همه زیبایی در خلقت متوجه اقتدار و قدرت بی انتهای الهی می می شود که مهربانی و همچنین برکت خود را ارزانی انسانها و همچنین موجودات می کند و همچنین خوشبختانه جوانان هلال احمر خیلی زیاد انعطاف پذیر می باشند که تمام مهربانی قلب خود را در یک واژه و همچنین لبخند تقدیم همنوع می کنند.

در ادامه حجت الاسلام و همچنین المسلمین سید هادی موسوی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر استان گفت : آن مراسم مصادف می باشد با میلاد امام و پیشوا علی (ع)، بزرگترین امداد رسان تاریخ که با تمام قدرت و همچنین اقتدار و قدرت در خدمت درماندگان بود شخصیتی بزرگی و همچنین عظمتش با گذر زمان دائما ماندگار و همچنین ثابت می باشد.

او همچنین با تقدیر از جوانانی که با حضور در طرح های هلال احمر با آن نهاد بشر دوست همکاری می کنند افزود: جوانان ایرانی شامل پشتوانه محکم دینی و همچنین فرهنگی مانند   پیامبر گرامی اسلام صلی الله علیه و آله (ص) و همچنین ائمه اطهار می باشند که می توانند در سخت ترین شرایط با چشم پوشی از خوشی و همچنین مادیات در اه  کمک به همنوع خود قدم بردارند که با هیچ پاداش مادی قابل جبران نیست.

در پایان محمد علی خیری دست یار جوانان هلال احمر با تقدیر از تمامی کارکنان و همچنین افراد هلال احمر گفت : حضور مستمرو پشتیبانی مدیر عامل جمعیت  و همچنین مسئولین استان در روزهای اجرای طرح باعث ساخته یا ایجاد نشاط و همچنین دلگرمی جوانانی که با تمام قدرت و همچنین همت بالای خود در خدمت هموطنان بودند می شد.

او همچنین افزود: در آن روز پهناور و بزرگ که مصادف با میلاد با سعادت مولای متقیان می باشد فرصتی شد تا از جوانان پر شور هلال احمر که با توکل به امام و پیشوا علی (ع) صادقانه جهت ساختن فردایی روشن قدم بر میدارند قدر دانی می شود .

در پایان از  ۳۱۶ تن از جوانان فعال در شانزدهمین طرح ملی سلامت و همچنین ایمنی در نوروز امسال تقدیر شد.

تجلیل از فعالان شانزدهمین دوره طرح ملی سلامت و همچنین ایمنی جمعیت هلال احمر گیلان در تاریخ ۲۲ April 2016 | 11:17 pm نشر یافته شده شده می باشد

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “تجلیل از فعالان شانزدهمین دوره طرح ملی سلامت و همچنین ایمنی جمعیت هلال احمر گیلان”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *