تجلیل از دبیران و همچنين دانشجویان کانون های دانشجویی استان خراسان شمالی

تجلیل از دبیران و همچنين دانشجویان کانون های دانشجویی استان خراسان شمالی

|تجلیل از دبیران و همچنين دانشجویان کانون های دانشجویی استان خراسان شمالی از هلال ۱۴۷|

مهدی علی آبادی دست يار گفت: در این جلسه از دبیران و همچنين دانشجویان کانون های دانشجویی به مناسبت ۱۶ آذر روز دانشجو تقدیر به عمل آمد.

به نقل از رابط خبری مسائل جوانان استان خراسان شمالی، وی افزود: آرمانخواهی، صداقت، صراحت و همچنين شجاعت، ویژگی‌هایی است که از دیرباز با تصویر دانشجویان در انظار و افکار عمومی عجین و همچنين قرین گردیده و همچنين شانزدهم آذر ماه هم به عنوان نمادی از تبلور همین خصایص و همچنين به منظور گرامیداشت آن هم، به عنوان روز دانشجو نامگذاری شده است.

 علی آبادی همچنین افزود: اینجانب فرا رسیدن روز دانشجو را به تمام دانشجویان این سرزمین، به ویژه اعضای کانون‌های دانشجویی نهاد جوانان جمعیت هلال احمر خراسان شمالی تبریک عرض می‌کنم و همچنين امیدوارم با شناخت و همچنين مواجهه‌ای بهتر نسبت به این سرمایه پهناور و بزرگ و همچنين ظرفیت کم‌نظیر و همچنين حمایت مادی و همچنين معنوی بیشتر، بتوانیم با افزایش نشاط و همچنين امید در بین دانشجویان عزیز و همچنين ارتقای دانش و همچنين تجربه و مهارت بالا ایشان در جهت کمک به خود و همچنين همنوعان، پرچم فعالیت‌های داوطلبانه و همچنين انسان‌دوستانه را بیش از قبل در جامعه به اهتزاز درآوریم.

وی در پایان با اهدای لوح تقدیر از دانشجویان تقدیر و همچنين تشکر کردند.

تجلیل از دبیران و همچنين دانشجویان کانون های دانشجویی استان خراسان شمالی در تاریخ ۱۴ December 2018 | 12:22 pm منتشر شده است

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “تجلیل از دبیران و همچنين دانشجویان کانون های دانشجویی استان خراسان شمالی”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *