تجلیل از خانواده اهدا کننده جوون هلال احمری

تجلیل از خانواده اهدا کننده جوون هلال احمری

|تجلیل از خانواده اهدا کننده جوون هلال احمری از هلال ۱۴۷|

مشاور رییس جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران با خانواده مرحومه مینا مولایی، اهدا کننده عضو البرزی دیدار کرد.

Yeah

 

به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان البرز؛ علی گنج‌کریمی، سرپرست نهاد جوانان جمعیت هلال احمر بیان کرد: جمعی از اعضای جوانان، مسئولان ستادی و همچنين استانی با حضور در منزل مینا مولایی، از خانواده این عضو جوون که روز دوشنبه، پنج عضو بدنش را اهدا کرد، تجلیل کردند.

وی با بیان اینکه هشت شهریور تولد این عضو است، اظهار کرد: زنده یاد مینا مولایی عضو بشردوست البرزی، چهار روز قبل از تولد ۲۱سالگی به دلیل خونریزی مغزی به کما رفته و همچنين بعد از دو‌ روز دچار مردن و مرگ مغزی شد و همچنين با فداکاری خانواده اعضای بدنش را به بیماران نیازمند پیوند زدند.

گنج‌کریمی با اشاره به اینکه دکتر ناصر چرخساز، مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان البرز در این دیدار برای این عضو جوون جمعیت هلال احمر شهرستان ساوجبلاغ طلب مغفرت و همچنين علو درجات و همچنين برای بازماندگان صبر و همچنين اجر از درگاه خداوند سبحان مسئلت کرد و همچنين افزود: ایثارگری خانواده این عضو جوون و همچنين رضایت برای اهدای عضوهای قلب، کبد، ریه و همچنين دو کلیه مینا مولایی به پنج انسان نیازمند به دریافت عضو، جان دوباره بخشید.

به گفته این مقام مسئول، محمدباقر خلفی دست يار جوانان جمعیت هلال احمر استان البرز گفت: مینا مولایی از سال شمسي ۹۴عضو جمعیت هلال احمر شهرستان ساوجبلاغ شد و همچنين در مسابقات رفاقت مهر، طرح پیمان، مانورها، طرح دادرس و همچنين غیره حضور فعال داشت.

دست يار مسائل جوانان جمعیت هلال احمر استان البرز با اشاره به اینکه نوع دوستی این جوون بعد از حیات با اهدای پنج عضو حیاتی بدن نیز ادامه داشت، اظهار کرد: جمع‌آوری کمک‌های مردی برای زلزله‌زدگان کرمانشاه و همچنين سیل زدگان، کنترل داوطلبانه قندخون و همچنين فشارخون هموطنان در برنامه جذاب و جالب و خوب‌ها و همچنين هشدار به جوانان برای پیشگیری از اعتیاد از فعالیت‌های این جوون نوع‌دوست و همچنين داوطلب‌ هلال احمری در زمان حیات بوده است.

به گفته گنج‌کریمی، بامداد مشاور رییس جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران نیز در این برنامه جذاب و جالب و خوب خطاب به خانواده این عضو بیان کرد: با توجه به اینکه مرحومه مولایی در زمان حیات در برنامه جذاب و جالب و خوب‌های انسان دوستانه حضور داشت و همچنين به فعالیت‌های عام المنفعه علاقمند بود، تو با اهدای اعضای بدن وی بهترین اقدام را انجام دادید.

وی ادامه داد: تو با این اقدام پسندیده، به چشمان گریان خانواده‌هایی که بیمار داشتند، نور امید هدیه کردید و همچنين ثواب این عمل به روح دختر عزیزتان آرامش‌ می‌دهد.

بر اساس این نقل از، مشاور رییس جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران، مدیرعامل، دست يار جوانان و همچنين رییس حراست جمعیت هلال احمر استان البرز، رییس، مسئول جوانان و همچنين اعضای جمعیت هلال احمر شهرستان ساوجبلاغ و همچنين غیره برای تجلیل از خانواده مینا مولایی و همچنين عرض تسلیت به منزل این عضو جوون اهدا کننده رفتند.

تجلیل از خانواده اهدا کننده جوون هلال احمری در تاریخ ۲۹ August 2019 | 4:11 pm منتشر شده است

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “تجلیل از خانواده اهدا کننده جوون هلال احمری”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *