تابستان داغ جوانان بشر دوست هم دیار امام و پيشوا مهربانی ها

تابستان داغ جوانان بشر دوست هم دیار امام و پيشوا مهربانی ها

|تابستان داغ جوانان بشر دوست هم دیار امام و پيشوا مهربانی ها از هلال ۱۴۷|

آغاز اوقات فراقت جوانان هلال احمر خراسان هلال احمر خراسان رضوی امسال با توجه به همزمانی با دهه کرامت و همچنين ولادت حضرت امام و پيشوا رضا (ع ) و همچنين حضرت مصعومه (س ) رنگ بویی ویژه داشت و همچنين اعضا  جوانان با همت بالا و همچنين با شور هیجان برنامه جذاب و جالب و خوب های اوقات فراقت خود را آغاز کردند.

به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر خراسان رضوی؛ علیرضا معین زاده دست يار مسائل جوانان این استان گفت: با توجه به هماهنگی ها و همچنين برنامه جذاب و جالب و خوب ریزی های انجام شده در معاونت استان و همچنين همچنین در واحد های مسائل جوانان شعب فعالیت های متنوعی جهت غنی سازی زمان بيکاري و اوقات تفريح جوانان استان برنامه جذاب و جالب و خوب ریزی شده است و همچنين در حال اجرا می باشد .
وی ادامه داد : یکی از برنامه جذاب و جالب و خوب های مهم انجام شده اردوی فرهنگی ورزشی دخترک هاي جوان و ازدواج نکرده آفتاب بوده است که با حضور اعضا دختر ۲۳ شعبه این استان به میزبانی جمعیت هلال احمر نیشابور به مناسبت دهه کرامت و همچنين روز دختر برگزار شد و همچنين همچنین اردو شکرانه با حضور ۲۶۰ دانش آموز عضو مجتمع های دانش آموزی هلال احمر کشور به میزبانی جمعیت هلال احمر خراسان رضوی در شهرستان مشهد برگزار شد که جزو مهم ترین برنامه جذاب و جالب و خوب های اجرایی اولین ماه از طرح غنی سازی زمان بيکاري و اوقات تفريح بوده است .
اجرای بیش از ۲۰  برنامه جذاب و جالب و خوب  متنوع فرهنگی و همچنين آموزشی،امدادی،ورزشی،هنری در تربت حیدریه
دست يار مدیرعامل و همچنين سرپرست شعبه تربت حیدریه گفت : بیش از ۲۰  برنامه جذاب و جالب و خوب  متنوع فرهنگی و همچنين آموزشی، امدادی، ورزشی، هنری  در طرح غنی سازی زمان بيکاري و اوقات تفريح تابستان ۹۸ (شوق رویش ) در این شعبه برگزار می مي شود
سعید فکوری با بیان این مطلب افزود : ارائه رایگان کلاس های آموزش امداد و همچنين کمک های اولیه و همچنين آشنایی با پیشینه ، اهداف و همچنين اصول جمعیت هلال احمر و همچنين همچنین کلاسهای عمومی و همچنين تخصصی در حوزه امداد ونجات و همچنين کلاسهای آموزشی درحوزه های هنری ، ورزشی ، فرهنگی و همچنين اجتماعی  شامل برنامه جذاب و جالب و خوب های پیش بینی شده در تابستان سال شمسي جاری می باشد .
همچنین مسعود سعادت نژاد مسئول مرکز مسائل جوانان شعبه گفت : کلاسهای آموزشی این طرح شامل آموزش امداد و همچنين کمک های اولیه ، تجربه و مهارت بالا های پایه داوطلبی ، حفظ و همچنين تلاوت قرآن کریم ، زبان انگلیسی وغیره است.
وی ادامه داد :کلاسهای هنری شامل آموزش نقاشی  ، خوشنویسی ، خیاطی ، معرق کاری ، گلدوزی است و همچنين کلاس های ورزشی شامل : فوتسال ، والیبال ، بسکتبال ، تکواندو می باشد
سعادت نژاد افزود : کلاسهای ویژه سنین خردسالی  شامل : زبان انگلیسی ، قرآن  ، شعر و همچنين سرود نقاشی و همچنين… میباشد .
وی در پایان گفت: اردوهای شهرستانی و همچنين منطقه ای ویژه فعالین حوزه جوانان جمعیت هلال احمر ومنتخبین طرح زمان بيکاري و اوقات تفريح از دیگر برنامه جذاب و جالب و خوب های پیش بینی شده در تابستان سال شمسي جاری خواهد بود .
بهینه سازی زمان بيکاري و اوقات تفريح زمینه ساز بهداشت روانی، بروز ابتکار و همچنين خلاقیت در جوانان و همچنين جوانان و نوجوانان است
رئیس جمعیت هلال احمر کاشمر گفت: بهینه سازی زمان بيکاري و اوقات تفريح زمینه ابتکار و همچنين خلاقیت، شکوفایی استعداد، کاهش فشار روحی روانی و همچنين در نتیجه کاهش آسیب های اجتماعی است.
احمد رضاپور با اشاره به برگزاری چندین دوره آموزشی امدادو کمک های اولیه و همچنين مهارتهای داوطلبی و همچنين آشنایی اشخاص با اصول و همچنين اهداف جمعیت در کانون ها و همچنين مدارس شهرستان کاشمر و همچنين قسمت و بخش کوهسرخ و همچنين همچنین برگزاری کلاس شیرینی پزی ویژه بانوان این جمعیت با همکاری مرکز فنی و همچنين حرفه ای افزود: یکی از مسائل مهم تعلیم و همچنين تربیت جوانان و همچنين جوانان و نوجوانان توجه مورد بهره بري و استفاده و نياز ضروري به زمان بيکاري و اوقات تفريح آنهاست.
وی افزود: بهینه سازی و همچنين پر کردن زمان بيکاري و اوقات تفريح به شیوه صحیح باعث بروز ابتکار، خلاقیت، شکوفایی استعدادها و همچنين کاهش فشار روحی و همچنين روانی و همچنين کاهش رفتارهای پرخطر و همچنين به تبع آن هم کاهش آسیب های اجتماعی است.
برگزاری اردو تشویقی ویژه اعضا فعال و همچنين منتخبین طرح نوروزی شهرستان قوچان
رئیس جمعیت هلال احمر قوچان گفت : اردو تشویقی به مقصد پارک ساحلی آفتاب ویژه اعضا فعال مسائل جوانان شعبه و همچنين منتخبین طرح ملی ایمنی و همچنين سلامت مسافران نوروزی برگزار شد .
سعید فکوری افزود : در راستای تشویق و همچنين قدر درانی از زحمات اعضا فعال شعبه اردو یک روز ویژه اعضا مسائل جوانان شعبه و همچنين منتخبین طرح ملی ایمنی و همچنين سلامت مسافران نوروزی این اردو برگزار شده است .
وی در ادامه گفت : امیدواریم با برگزاری اردو های تشویقی متنوع و گوناگون و مختلف کانون های فعالی در سطح شعبه داشته باشیم و همچنين هم باعث ایجاد انگیزه در جوانان برای عضویت در کانون ها مي شود.
برگزاری طرح هاوبرنامه های متنوع دردهه کرامت توسط امورجوانان جمعیت هلال احمر مه ولات
مرتضی صفا کارشناس مسائل جوانان جمعیت هلال احمرشهرستان مه ولات گفت : چندین مراسم به مناسبت دهه کرامت درمه ولات اجراشد
وی ادامه داد : به مناسبت ولادت حضرت معصومه (س)وروز دختر،اعضای جوانان خواهر درشعبه مه ولات ضمن دیداربافرماندارشهرستان و همچنين  مزارشهدای روستای عبدل آبادراغبارروبی کردند.
صفا اضافه کرد : همزمان با ولادت امام و پيشوا رضا(ع)جشن آب بازی ویژه مادران و همچنين غنچه های هلال درمحل استادیوم پوریای ولی شهرفیض آباد برگزارکردید.
مسئول مسائل جوانان مه ولات در پایان گفت : کاروان سلامت باهمت اعضای جوانان وداوطلبان همراه با توزیع بسته های غذایی برای  نیازمندان روستای چنار به مناسبت دهه کرامت انجام شد
اجرای برنامه جذاب و جالب و خوب های متنوع  زمان بيکاري و اوقات تفريح در جمعیت هلال احمر شهرستان رشتخوار
مسئول مسائل جوانان جمعیت هلال احمر شهرستان رشتخوار گفته استاین برنامه جذاب و جالب و خوب ها شامل کلاس های امداد و همچنين کمک های اولیه، نقاشی،موسیقی،خطاطی،داستان نویسی،والیبال،فوتسال خیاطی،آشپزی،نجوم،فتوشاپ و همچنين….میباشد.
وی افزود :همچنين و علاوه بر کلاس های هنری،ورزشی،آموزشی،و همچنين امداد و همچنين نجات برنامه جذاب و جالب و خوب های تفریحی اعم از مسابقات دارت،طناب زنی،طناب کشی،و همچنين جشن ویژه دهه کرامت ،شرکت در همایش و همچنين اهدای شاخه گل به اعضای محجبه ویژه هفته عفاف و همچنين حجاب از دیگر برنامه جذاب و جالب و خوب های اجراشده در این طرح میباشد.
 تابنده گفت : هدف از اجرای این طرح در تابستان، جهت جذب،آموزش،آشنایی و همچنين تربیت اعضای جدید الورود در فعالیت های عام المنفعه،و همچنين بشر دوستانه نهاد جوانان میباشد.
اجرای بیش از ۱۰برنامه امدادی و همچنين بشردوستانه وفرهنگی توسط اعضای جوانان جمعیت هلال احمر گناباد در ایام دهه کرامت
مسئول مسائل جوانان شعبه گناباد گفت :طی ایام پر برکت دهه کرامت مسائل جوانان شهرستان گناباد میزبان بیش از۲۵۰نفر از همشهریان عزیز بوده است.
 علی مرتضوی افزود : از ابتدای تعداد۱۷۰نفر از اعضا مارا در اجرای ویژه برنامه جذاب و جالب و خوب های تابستانه دهه کرامت همراهی نمودند.
وی در ادامه گفت : بابرگزاری جشن ولادت حضرت معصومه(س)و همچنين گرامیداشت مقام روز دختر از بانوان فعال جمعیت تقدیر حاصل شد،همچنین با ارسال پیامی مجازی جهت تبریک ایام ،ازحضور ارزشمند اعضا تقدیرشد.
مرتضوی ادامه داد:بابرگزاری۳کارگاه آموزشی با مضامین ” سبک زندگی امام و پيشوا رضا(ع) ، مهارتهای زندگی و همچنين ازدواج آسان وعفاف و همچنين حجاب ” در بازده زمانی۷ساعته تعداد۹۵نفر از این برنامه جذاب و جالب و خوب هااستفاده نمودند.
و همچنين ی افزود: مسابقه ی کتاخوانی زندگی نامه احمد بی موسی(ع) نیز بین اعضا و همچنين پرسنل برگزار گردید.
مرتضوی در نهایت افزود: کاروان نیکوکاری ویژه دهه کرامت در محل روستای بیلند به همت اعضای کانون روستایی وجوانان باانجام سنجش سلامت،کلاسهای امدادی،کارگاه سلامت و همچنين…و همچنين اهدای جوایز به برگزیدگان نیز برگزار گردید.
مورد بهره بري و استفاده و نياز ضروري به ذکراست: اعضا باحضور در مزار شهدای گمنام مرقد علامه بهلول گنابادی،باغبار روبی و همچنين عطر افشانی این مزار به تجدیدمیثاق با ارمانهای جمهوری اسلامی پرداختند.

تابستان داغ جوانان بشر دوست هم دیار امام و پيشوا مهربانی ها در تاریخ ۱ August 2019 | 7:16 pm منتشر شده است

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “تابستان داغ جوانان بشر دوست هم دیار امام و پيشوا مهربانی ها”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *