بیش از ۷۸۰ دانش آموز کاشمری و همچنين خلیل آبادی برای روزهای سخت آماده شدند

 بیش از ۷۸۰ دانش آموز کاشمری و همچنين خلیل آبادی برای روزهای سخت آماده شدند

| بیش از ۷۸۰ دانش آموز کاشمری و همچنين خلیل آبادی برای روزهای سخت آماده شدند از هلال ۱۴۷|

بیش از ۷۸۰ دانش آموز کاشمری و همچنين خلیل آبادی برای روزهای سخت آماده شدند.
رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان های کاشمر و همچنين خلیل آباد از ارائه آموزش های امدادی به ۷۸۷ دانش آموز پایه هشتم این شهرستان ها در قالب طرح ملی دادرس خبر داد.
احمدرضاپور گفت: از ابتدای سال شمسي تحصیلی جاری با حضور مربیان جمعیت هلال احمر در سطح ۳۰ مدرسه متوسطه اول شهرستان های کاشمر و همچنين خلیل آباد، ۴۶۵ دانش آموز دختر و همچنين ۳۲۲ دانش آموز پسر آموزش های طرح ملی دادرس(دانش آموزان آماده در روزهای سخت) را فرا گرفتند.
او افزود : این آموزش ها شامل ۸ تجربه و مهارت بالا پناهگیری و همچنين خروج اضطراری ، ارزیابی و همچنين کنترل نشانه ها و علائم حیاتی،احیای قلبی و همچنين ریوی ، خونریزی ،پانسمان و همچنين بانداژ ، شکستگی و همچنين آتل بندی، اطفای حریق ، اسکان اضطراری و همچنين حمل مصدوم بوده است.
رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان های کاشمر و همچنين خلیل آباد در ادامه گفت : با ارائه این آموزش ها ۵۶ تیم امدادی شامل ۴۸ تیم در سطح ۲۵ مدرسه کاشمر و همچنين ۸ تیم در سطح ۵ مدرسه خلیل آباد شکل گرفت.
رضاپور با اشاره به برگزاری مسابقات آماده (المپیاد تجربه و مهارت بالا های امدادی دادرسان هلال احمر) گفت: با برگزاری آزمون درون مدرسه ای در این مدارس ۳۰ تیم امدادی ۱۴ نفره از بین ۵۶ تیم شکل گرفته برای رقابت در مرحله شهرستانی این مسابقات انتخاب شدند.
گفتنی است امسال هشتمین سال شمسي از برگزاری طرح ملی دادرس می باشد که دانش آموزان بعد از فراگیری تجربه و مهارت بالا های ۸گانه امدادی در چهار سطح درون مدرسه ای ، شهرستانی ، استانی و همچنين کشوری این تجربه و مهارت بالا را به آزمون میگذارند.

 بیش از ۷۸۰ دانش آموز کاشمری و همچنين خلیل آبادی برای روزهای سخت آماده شدند در تاریخ ۲۹ February 2020 | 5:07 pm منتشر شده است

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “ بیش از ۷۸۰ دانش آموز کاشمری و همچنين خلیل آبادی برای روزهای سخت آماده شدند”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *