به گفته کسی که عضو شهر است از فعالیت غنچه‌های هلال در روز پدر/ دست‌های کوچک دعا

به گفته کسی که عضو شهر است از فعالیت غنچه‌های هلال در روز پدر/ دست‌های کوچک دعا

|به گفته کسی که عضو شهر است از فعالیت غنچه‌های هلال در روز پدر/ دست‌های کوچک دعا از هلال ۱۴۷|

غنچه‌های هلال‌احمر سراسر کشور در سالروز تولد امام و پیشوا علی(ع) جشنی را به مناسبت روز پدر برپا کردند؛ اجرای مسابقات، دیدن کردن و نمایش و همچنین سرودهایی با آن مفهوم و همچنین اهدای گل به پدران ازجمله برنامه جذاب و جالب و خوب‌های آن جشن‌ها بود.

در ادامه نگاهی داشته‌ایم به بعضی از برنامه جذاب و جالب و خوب‌های غنچه‌ها در شهرهای نیر، قم و همچنین سردرود.

جشن «پدران آسمانی»

غنچه‌های هلال‌احمر مرکز مسائل جوانان نیر، در سالروز میلاد امام و پیشوا علی(ع) و همچنین روز پدر مراسم جشنی را برپا کردند.

سیدعلی طباطبایی‌فر، مسئول مرکز مسائل جوانان آن جمعیت اظهار داشت: در سالروز تولد امام و پیشوا علی(ع) مصادف با روز پدر غنچه‌های هلال‌احمر مرکز مسائل جوانان نیر جشنی برپا کردند.

طباطبایی‌فر در ادامه ضمن تبریک سالروز ولادت حضرت علی(ع) و همچنین روز پدر به تمامی غنچه‌های هلال، حضرت علی(ع) را شناسنامه شیعیان جهان خواند و همچنین گفت: در جهان، ما شیعیان را با حضرت علی(ع) می‌شناسند.

مسئول مرکز مسائل جوانان نیر تصریح کرد: در آن روز مسابقه نقاشی بین غنچه‌های هلال‌احمر با عنوان پدران آسمانی برگزار و همچنین در پایان به آنها هدایایی اهدا شد.

تهیه کارت تبریک

غنچه‌های هلال‌احمر قم نیز با اجرای برنامه جذاب و جالب و خوب‌های شاد و همچنین متنوع، میلاد امام و پیشوا اول شیعیان و همچنین روز پدر را گرامی داشتند.

همزمان با روز میلاد امام و پیشوا علی(ع) جمعی از افراد کانون غنچه‌های هلال‌احمر قم با تهیه کاردستی خلاقانه به‌عنوان هدیه روز پدر و همچنین اهدای آن هم به پدران و همچنین پدربزرگ‌ها آنها را مورد تکریم قرار دادند.

در یکی از مهد کودک‌های قم با اجرای مراسم جشنی به مناسبت میلاد امام و پیشوا علی(ع) و همچنین اجرای سرود و همچنین دیدن کردن و نمایش و همچنین نیایش افراد کانون غنچه‌های هلال‌احمر با فضایل و همچنین زندگی آن هم حضرت آشنا شدند.

همچنین تکریم پدران و همچنین تهیه کارت تبریک توسط غنچه‌های هلال به همراه نمایش مسابقه نقاشی با موضوع روز پدر و همچنین میلاد امام و پیشوا علی(ع) توسط غنچه‌های هلال از دیگر برنامه جذاب و جالب و خوب‌های آن کانون در گرامیداشت آن روز پهناور و بزرگ بود.

اهدای شاخه گل

غنچه‌های هلال «اسرا دانش» نیز روز پدر را گرامی داشتند. همزمان با سالروز ولادت باسعادت حضرت علی(ع) و همچنین روز پدر کانون غنچه‌های هلال «اسرا دانش» معاونت مسائل جوانان جمعیت هلال‌احمر استان آذربایجان‌ شرقی با برپایی جشنی روز پدر را گرامی داشتند.

در آن جشن که با حضور پدران افراد کانون غنچه‌های هلال «اسرا دانش» معاونت مسائل جوانان برگزار شد، افراد غنچه‌های هلال با تقدیم شاخه گل از زحمات پدران خود در جهت تامین معاش و همچنین تعلیم و همچنین تربیت تقدیر و همچنین تشکر کردند و همچنین روز پدر را به آنان تبریک گفتند.

به گفته کسی که عضو شهر است از فعالیت غنچه‌های هلال در روز پدر/ دست‌های کوچک دعا در تاریخ ۲۵ April 2016 | 1:19 pm نشر یافته شده شده می باشد

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “به گفته کسی که عضو شهر است از فعالیت غنچه‌های هلال در روز پدر/ دست‌های کوچک دعا”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *