به گفته// جوانان هلال احمر، همیاران مسافرین نوروزی پایتخت صنعت ایران

به گفته// جوانان هلال احمر، همیاران مسافرین نوروزی پایتخت صنعت ایران

|به گفته// جوانان هلال احمر، همیاران مسافرین نوروزی پایتخت صنعت ایران از هلال ۱۴۷|

تکرار لحظه های با هم بودن، شور و همچنین نشاط، ثبت خاطرات خوب و همچنین ماندگار جهت مسافران در شانزدهمین دوره ی طرح ملی ایمنی و همچنین سلامت مسافرین نوروزی با حضور افراد نهاد جوانان در سراسر کشور می تواند لذت قسمت و بخش ترین قسمت و بخش خاطرات جوانان هلال احمری باشد، سفیران مهربانی که جهت خدمت به همنوعانشان، آرامش و همچنین آسایش خود را در ایام نوروز صرف کمک به آنها کردند.

به به گفته روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان مرکزی؛ دست یار مسائل جوانان جمعیت هلال احمر استان مرکزی با گفتن آنکه، استان مرکزی به عنوان پایتخت صنعت ایران تقریبا در مرکز کشور قرار گرفته و همچنین یکی از پرترددترین استان ها در ایام تعطیلات به خصوص سفرهای نوروزی به شمار می رود گفت: امسال اجرای شانزدهمین دوره ی طرح ملی ایمنی و همچنین سلامت مسافرین نوروزی استان مرکزی، همچون سنوات پیش و همچنین بر اساس تدابیری که از سوی نهاد جوانان جمعیت هلال احمر جهت خدمت رسانی افراد جوون اندیشیده شده می باشد، در دستور کار فعالیت های حوزه جوانان قرار گرفت.

آرش اشتری در آن ارتباط و رابطه اظهار کرد: در همین راستا ۲۰ پایگاه ثابت و همچنین سیار در اماکن عمومی و همچنین پر رفت و همچنین آمد در ۱۱ شهرستان از هفته ی پایانی اسفندماه ۹۴ آغاز به فعالیت و همچنین ارائه سرویس ها و خدمات در قالب طرح ملی ایمنی و همچنین سلامت به مسافرین نوروزی استان مرکزی کرد.

او همچنین با اشاره به آنکه اجرای آن طرح تا ۱۵ فروردین سال شمسی جاری ادامه داشت افزود: طرح ملی ایمنی و همچنین سلامت با حضور حداکثری جوانان فعال و همچنین خدمت رسانی در قالب ارائه خدماتی نظیر ایستگاه های سلامت تست قند و همچنین فشارخون، برپایی خیمه های نماز و همچنین فضای دوستدار کودک جهت تفریحی و سرگرم شدن کودکان با مسابقه ی نقاشی و همچنین اهدای جوایز فعال بود.

 اشتری گفتن کرد: هر روز خدا ۱۰۰ عضو جوون از تمامی شعب جمعیت استان با وجود شرایط بد جوی و همچنین آب و همچنین هوای سرد و همچنین بعضا برفی و همچنین بارانی، در پست های ثابت و همچنین سحاب به بیش از ۵۰ هزار تن از مسافرین در ایستگاههای ایمنی و همچنین سلامت مسافرین نوروزی پاسخگویی کردند.

او همچنین با اشاره به آنکه آن اعضا در ایام نوروز در پست های ثابت به ۱۰۲۰ مسافر خدمت رسانی کردند افزود: در پست های طرح ملی ایمنی و همچنین سلامت مسافرین نوروزی ۲۵ هزار و همچنین ۶۵۶ ورژن و نسخه نقشه، ۲۸ هزار و همچنین ۱۵۹ بروشور و همچنین بیش از ۲۳ هزار عدد اقلام آموزشی و همچنین فرهنگی بین مسافرین استان مرکز ی توزیع شد.

دست یار مسائل جوانان جمعیت هلال احمر استان مرکزی با اشاره به برپایی ۱۳ ایستگاه سلامت در پایگاه های طرح ملی تصریح کرد: ۷ هزار و همچنین ۷۵۴ فرد یا شخص از سرویس ها و خدمات ایستگاه های سلامت شامل مقدار و اندازه گیری قند و همچنین فشار خون بهره مند شدند.

اشتری با گفتن آنکه ۲ هزار و همچنین ۱۳۳ فرد یا شخص از کودکان مسافر با رفت و آمد و مراجعه به فضای دوستدار کودک از امکانات پایگاه های طرح ملی بهر برده اند ابراز کرد: هزار و همچنین ۲۳۰ فرد یا شخص از نماز گزاران در خیمه های نماز پایگاه های اجرای طرح ملی ایمنی و همچنین سلامت فریضه عبادی را ادا کرند.

ابتکارات و همچنین ایده های جوانان استان مرکزی در طرح ملی ایمنی و همچنین سلامت
اشتری با اشاره به تنوع ابتکارات حوزه جوانان در طرح ملی ایمنی و همچنین سلامت اظهار کرد: یک از ابتکارات انجام شده در سال شمسی جاری در زادگاه امام و پیشوا خمینی (ره) شهرستان خمین صورت گرفت، که با اجرای آن طرح بیش از ۱۵۰ مسافر به همت پزشکان داوطلب جمعیت هلال احمر به صورت مجانی و رایگان  ویزیت شده و همچنین ضمن رفت و آمد و مراجعه به پست های نوروزی آن شهرستان همچنین و علاوه بر سرویس ها و خدمات علم پزشکی جدید شامل، ویزیت، سنجش فشار و همچنین قند خون از مشاوره های علم پزشکی جدید و همچنین دارویی به صورت مجانی و رایگان بهره بری و استفاده کردند.

او همچنین با گفتن آنکه جوانان فعال در پست های نوروزی شهرستان تفرش و همچنین ساوه در طرحی ابتکاری ضمن توزیع کیسه های زباله بین مسافرین و همچنین رفت و آمد و مراجعه کنندگان در جهت فرهنگ سازی حفظ محیط زیست تلاش کردند، افزود: آن طرح در ایام عید نوروز و همچنین به خصوص در روز طبیعت با هدف پاکیزه نگاه داشتن محیط زیست و همچنین طبیعت زیبای استان با مشارکت اداره محیط زیست انجام شد.

دست یار مسائل جوانان جمعیت هلال احمر استان مرکزی گفت: جوانان فعال شهرستان تفرش نیز در روز ولادت باسعادت حضرت فاطمه(س) در قالب تیم های سحاب در اماکن شلوغ و همچنین پر مسافر تردد کردند همچنین و علاوه بر امدادرسانی و همچنین انجام تست قند و همچنین فشارخون با توزیع شکلات آن روز فرخنده را به مسافرین تبریک گفتند.

اشتری اضافه کرد: در همین شهرستان بعد از روز طبیعت افراد کانون دانشجویی آن جمعیت در اقدامی خودجوش اقدام به پاکسازی طبیعت زیبای رودخانه بازرجان کردند تا زباله هایی که مسافران نوروزی به علت عدم آگاهی در طبیعت رها کرده بودند را در سه روز جمع آوری کردند تا حافظان محیط زیست باشند.

فعالیت درخشان جوانان استان مرکزی در کمپین ملی “نه به تصادفات جاده ای”

امسال شانزدهمین طرح ملی ایمنی و همچنین سلامت مسافرین نوروزی با شعار بی گدار به جاده نزنیم ,ظریف برانیم و همچنین همچنین کمپین نه به تصادفات جاده ای در تهران با حضور مسئولین، جمعی از هنرمندان و همچنین سرتیم های آن طرح افتتاح شد، آن کمپین از ابتدای کسب و کار خود با استقبال بی نظیر تمامی مسئولین و همچنین همچنین مسافرین در تمامی استانها روبرو شد.

در پست های طرح ملی ایمنی و همچنین سلامت جمعیت هلال احمر استان مرکزی هم از لحظه آغاز کمپین، از سرپرست آن جمعیت دکتر محمد محمدی، و همچنین شورای معاونین و همچنین پرسنل جمعیت تا افراد طرح ملی و همچنین خانواده جمعیت به آن کمپین پیوستند.

همچنین در نخستین روز سال شمسی نو و همچنین بعد از تحویل سال شمسی، جمعی از مسئولین و همچنین هیئت همراه ضمن حضور در پایگاه های طرح ملی ایمنی و همچنین سلامت مسافرین نوروزی ضمن تبریک سال شمسی نو به کمپین “نه به تصادفات جاده ای” پیوستند.

شامل مسولانی که با امضای میثاق نامه به آن کمپین پیوستند می قدرت به استاندار استان مرکزی و همچنین فرماندار، روسای قوه انتظامی، اورژانس، میراث فرهنگی و همچنین مدیران کلیه ادارات و همچنین ستاد تسهیلات سفر نوروزی اشاره کرد.

افراد جوانان حاضر در پست های طرح ملی نیز همچنین و علاوه بر راهنمایی مسافرین و همچنین ارائه سایر سرویس ها و خدمات با توزیع بروشورهای مرتبط به معرفی آن کمپین با هدف فرهنگ سازی در راستای کاهش تصادفات و همچنین به حداقل رساندن آثار حواث جاده ای پرداختند.

 

انسانیت را نه در حرف، که در عمل بایستی و حتما اثبات کرد

اشرف سادات جلالی یکی از سرتیم های طرح ملی ایمنی و همچنین سلامت مسافرین نوروزی در شهرستان دلیجان می باشد، او همچنین که کارشناس رشته شیمی و همچنین دبیر کانون جوانان می باشد در ارتباط و رابطه با دلیل حضورش در طرح ملی اظهار کرد: از آنجا که جنس عام المنفعه بودن کارها و همچنین همچنین خیرخواهانه و همچنین داوطلبانه بودن فعالیت های هلال احمر نسبت به سایر ارگانها متغایر و متفاوت می باشد به فعالیت در آن جمعیت علاقمند شدم و همچنین همین انگیزه باعث حضورم در فعالیت های متنوع نهاد جوانان شده می باشد.

او همچنین با اشاره به آنکه در کانون های هلال احمر هم توانمندیهای جوانان ظهور و همچنین بروز پیدا می کند افزود: جوانان با فعالیت در هلال احمر می توانند ضمن به دیدن کردن و نمایش گذاشتن توانایی های خود، با تلاش در سایر عرصه های مورد علاقه توانمندی جدیدی را بدست بیاورند.

دبیر کانون جوانان دلیجان با گفتن آنکه علاقه بسیاری به مشارکت در فعالیت های جمعیت هلال احمر دارد تصریح کرد: من جز افرادی هستم که با عشق به هلال احمر آمدم و همچنین تا جایی که در توانم باشد خدمت به شهروندان و مردم شهر را در آن جمعیت ادامه خواهم داد.

جلالی با گفتن آنکه حس کمک به همنوع حسی می باشد که نمیتوان آن هم را توصیف کرد اضافه کرد: آن حس را تنها و فقط بایستی و حتما با تمام وجود تجربه کنید، زمانی که دست نیازمندی را میگیری و همچنین میتوانی باری از دوش کسی برداری، هیچ چیزی زیباتر از چهره ی معصوم و همچنین قدردان انسانی که به او خدمتی را به واسطه حضورت در هلال احمر کرده ای نیست.

او همچنین گفتن کرد: یکی از خوشحالی های همیشگی من دیدن لبخند روی لب شهروندان و مردم شهر می باشد، و همچنین خیلی دوست دارم همه شهروندان و مردم شهر بدانند انسانیت به حرف نیست و همچنین در انجام یک خدمت به صورت عملی می توانیم به سادگی پابندی به ارزشهای انسانی و همچنین بشردوستی را اثبات کنیم.

اشرف سادات با اشاره به آنکه فعالیت در هلال احمر صبوری خانواده و همچنین همسر را مطلبد می افزاید: چهار سال شمسی می باشد که متاهل شده ام و همچنین خوشبختانه از نعمت صبوری خانواده ام برخوردارم و همچنین همچنین و علاوه بر صبوری، همسرم نیز در ایام نوروز پا به پای من در امر خدمت رسانی به مسافرین فعال بوده می باشد که آن امر باعث افزایش انگیزه و همچنین ترغیب در ارائه سرویس ها و خدمات بهتر به مسافرین بوده می باشد.

شانزدهمین دوره طرح ملی ایمنی و همچنین سلامت مسافرین نورزی هم به اتمام رسید و همچنین آنچه آموختیم آن بود که یادمان باشد با همه ی انسان ها مهربان باشیم که آنچه در ذهن شهروندان و مردم شهر باقی می ماند مهربانی و همچنین خدمتی صادقانه می باشد.

 

سیده پریا میرطالبی/ رابط خبری استان مرکزی

 

نوشته های مرتبط:

  • به گفته// همیاران جوون یزد، میزبان مهربانی و همچنین سلامت
  • به گفته// ابتکارات طرح نوروزی جوانان هلال احمر آذربایجان شرقی
  • به گفته// از «سین هشتم» تا ۱۳ نوروز با سفیران جوون…
  • به گفته//ازتوجه به مصرف بهینه آب تا نماد یوز آسیایی
  • به گفته// در امتداد ایثار ….
  • به گفته// جوانانی که روی لباسشان هلالی به رنگ عشق حک…
  • به گفته// تلاش جوانان هلال احمر جهت فرهنگ‌سازی رانندگی صحیح: «نه…
  • به گفته// یقه آبی‌های هلال احمر استان یزد، همیار شهروندان و مردم شهر در…

به گفته// جوانان هلال احمر، همیاران مسافرین نوروزی پایتخت صنعت ایران در تاریخ ۱۰ April 2016 | 12:49 am نشر یافته شده شده می باشد

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “به گفته// جوانان هلال احمر، همیاران مسافرین نوروزی پایتخت صنعت ایران”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *