به گفته//پایان دوره اول و همچنین آغازی دوباره بر مجامع کانون های جوانان و همچنین دانشجویی نهاد جوانان هلال احمر

به گفته//پایان دوره اول و همچنین آغازی دوباره بر مجامع کانون های جوانان و همچنین دانشجویی نهاد جوانان هلال احمر

|به گفته//پایان دوره اول و همچنین آغازی دوباره بر مجامع کانون های جوانان و همچنین دانشجویی نهاد جوانان هلال احمر از هلال ۱۴۷|

از روز یکشنبه ۲۴ تیرماه، پردیس فنی شهید عباسپور دانشگاه شهید بهشتی میزبان دبیران منتخب کانون‌های استان‌های سراسر کشور بود.

 دبیران منتخب کانون‌های جوانان و همچنین دانشجویی استان‌ها که دیگر افراد شورای مرکزی مجامع استانی نام گرفته بودند و همچنین اکنون آمده بودند تا جهت بار دوم سرنوشت شورای مرکزی مجمع کشوری را رقم بزنند.

آشنایی‌ها که با وجودِ مغتنمِ فضاهای مجازی و همچنین رسانه ای از هفته‌ها قبل گرفته شده و همچنین با حضور در شب اول در دنیای حقیقی، گپ و همچنین گفت‌ها و همچنین شناخت‌ها و همچنین بعضا ائتلاف‌ها شکل واقعی بخود میگرفت.

روز ۲۵ تیر ماه روز مشخص کردن کننده یک سال شمسیِ بعدی‌ی مجامع کشوری کانون‌های دانشجویی و همچنین جوانان بود؛ مجامعی که دوسال قبل توسط افراد شورای مرکزی مجمعِ اول شکل گرفت و همچنین هویت یافت و همچنین بعد از طی مسیری سخت و همچنین ناهموار و همچنین تبیین ساختار و همچنین معماری مستحکم، اکنون آن امانت را جهت پیمودن ادامه مسیر در بستری هموار و همچنین مناسب بر عهده جوانان داوطلب و همچنین متعهد قرار می‌دهد.

افتتاحیه رسمی در سالن اجتماعات پردیس فنی شهید عباسپور، با کلیپی که گزارشی اجمالی از فعالیت مجامع کانون‌ها در دوره اول گفتن می‌کرد آغاز و همچنین در ادامه با صحبت‌های دبیران مجامع کشوری در آخرین روز کاری خود، حساسیت بار مسئولیت را بیش از پیش جهت داوطلبان آن کرسی ملموس‌تر کرد.

ریاست نهاد جوانان نیز با صحبت‌های صمیمانه خود، انتظارات خود را از مجامع گفتن و همچنین با اعلام حمایت همه جانبه از مشارکت جوانان در تمامی باره های راهبردی جمعیت هلال احمر، نشاط و همچنین امید را در دل جوانان زنده کرد.

بعد از آئین افتتاحیه، دبیران مجامع دانشجویی و همچنین جوانان استان‌ها در سالن‌های مجزا به معرفی و همچنین گفتن برنامه جذاب و جالب و خوب‌ها و همچنین اهداف خود از کاندیداتوری انتخابات مجامع پرداختند.

عصر روز دوشنبه ۲۵ تیرماه فرآیند انتخابات سالم و همچنین بی‌حاشیه ای با همت مسئولین، کمیته‌ها و همچنین هیئت‌های از پیش مشخص شده، با رعایت تمامی موازین و همچنین مقررات طبق دستورالعمل، شروع شد و همچنین بعد از اتمام رای گیری، با شمارش آرا در حضور تمامی جوانان عضو تشکیلات کشوری، افراد منتخب مجمع دوم مشخص و همچنین معرفی شدند.
بلافاصله اولین جلسه شورای مرکزی مجمع کشوری جهت مشخص کردن دبیر و همچنین نائب دبیری تشکیل و همچنین دو فرد یا شخص به هیئت نظارت معرفی شدند.

روز دوم نشستی با تلفیق جوون باوری و همچنین جوون یاوری در ساختمان صلح جمعیت هلال احمر با حضور معاونین جوانان استان‌های سراسر کشور با افراد شورای مرکزی مجامع کانون‌های دانشجویی و همچنین جوانان دوره اول و همچنین دوره دوم در حضور ریاست جمعیت هلال احمر و همچنین ریاست نهاد جوانان به گپ و همچنین گفت پرداختند.

صبح روز ۲۶ تیر ماه، معاونین مسائل جوانان استان‌ها در نشستی مشترک با افراد شورای مرکزی مجمع کشوری دوره اول و همچنین دوم درخصوص شاکله مجامع در بدنه نهاد جوانان، به گفتن دیدگاه‌های خود و همچنین پیشنهادات سازنده جهت بعدی مجامع جهت موفقیت‌های بیش از پیش آن هم پرداختند.

منتخبین جوانان که دائما قدردان حُسن اعتماد و همچنین حمایت همه جانبه مسئولین و همچنین معاونین مسائل جوانان خود در استان‌ها خواهند بود، ضمن تشکر از نمایش یک جلسه دوسویه و همچنین بی واسطه که رهنمودهای معاونین را هدایت گر و همچنین چراغ راه فعالیت‌های نهاد جوانان عنوان کردند، با ارائه گزارشی اجمالی از فعالیت‌هایی که جهت اولین بار با پیشنهاد و همچنین تصویب شورای مرکزی در نهاد جوانان انجام پذیرفت، انتظارات خود را جهت پیمودن ادامه‌ی آن مسیر مطرح کردند.

افراد شورای مرکزی دوره اول که با وجود معظلات و مسائل و مشکلات عدیده بعلت نوپا بودن آن نهال، با تمام قدرت در حفظ و همچنین صیانت از آن درخت پرنشاط کوشیدند و همچنین در بسترسازی و همچنین ارائه خط و همچنین مشی مستحکم جهت آن ساختار با همیاری و همچنین همراهی دبیران مجامع استان‌ها همگام شدند و همچنین اکنون در آخرین روز کاریِ خود، بار امانت آن مسئولیت خطیر را بر دوش جوانان پویا و همچنین توانمند دوره دوم سپردند.

دکتر پیوندی ریاست جمعیت هلال احمر نیز ضمن رضایت از فعالیت‌های مجامع، حمایت خود را از ایده‌های جدید در جهت اثربخشی و همچنین نقش آفرینی جوانان در جهت تحقق استراتژی yes و همچنین ظهور و همچنین بروز استعداد‌های جوانان در اراده و تصمیم راسخ گیری‌ها و همچنین اراده و تصمیم راسخ‌ سازی‌ها اعلام کرد.

دکتر صابونچی ریاست نهاد جوانان نیز ضمن تاکید بر بهره بری و استفاده از تمامی ظرفیت‌های استان‌ها در اجرای برنامه جذاب و جالب و خوب‌های مرتبط با افراد نهاد جوانان، به توانمندسازی قشر جوون که بازوان توانمند جمعیت هلال احمر می‌باشند و همچنین بایستی و حتما با برنامه جذاب و جالب و خوب ریزی‌های دقیق نسبت به بهره گیری از پتانسیل‌های موجود، پیش رفت، اشاره کرد.

در ادامه با اهدای لوح‌های سپاسی از تلاش‌ها و همچنین زحمات افراد مجمع کشوری سابق، تقدیر و همچنین احکام افراد منتخب جدید جهت آغاز آن راه پرمسئولیت اهداء شد.
همزمان با آن جلسه، سایر افراد مجامع کانون‌ها در نشستی آموزشی_تشکیلاتی توانایی راهبری و همچنین تجربه و مهارت بالا‌های کار تیمی را آموزش دیدند.

عصر روز سه شنبه ضمن بازدید از باغ موزه دفاع مقدس، مراسم اختتامیه طرح ملی پیمان و همچنین همچنین اختتامیه جشنواره فیلم دیدنی و جذاب و همچنین عکس بشردوستی برگزار و همچنین از برگزیدگان قسمت و بخش‌های متنوع و گوناگون و مختلف تجلیل شد.

سپس با حضور تمامی اعضا در باغ کتاب تهران و همچنین شرکت در جشن ملی روز دخترک های جوان و ازدواج نکرده پرونده دومین دوره انتخابات مجامع کانون‌های دانشجویی و همچنین جوانان بسته ولی حکایت “جوانان، مشارکت، مسئولیت پذیری و همچنین پاسخگویی” تا یک سال شمسی بعدی همچنان ادامه دارد.

رویا ذلفقاری

به گفته//پایان دوره اول و همچنین آغازی دوباره بر مجامع کانون های جوانان و همچنین دانشجویی نهاد جوانان هلال احمر در تاریخ ۱۹ July 2018 | 9:00 am نشر یافته شده شده می باشد

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “به گفته//پایان دوره اول و همچنین آغازی دوباره بر مجامع کانون های جوانان و همچنین دانشجویی نهاد جوانان هلال احمر”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *