به همت کانون دانشجویی هلال احمر قم، مراسم عزاداری و همچنين سفره کریمانه امام و پيشوا حسن مجتبی علیه السلام برگزار شد

به همت کانون دانشجویی هلال احمر قم، مراسم عزاداری و همچنين سفره کریمانه امام و پيشوا حسن مجتبی علیه السلام برگزار شد

|به همت کانون دانشجویی هلال احمر قم، مراسم عزاداری و همچنين سفره کریمانه امام و پيشوا حسن مجتبی علیه السلام برگزار شد از هلال ۱۴۷|

در آستانه ۲۸مین روز از ماه صفر مراسم عزاداری به مناسبت وفات پیامبراکرم (ص) و همچنين شهادت امام و پيشوا حسن مجتبی(ع) توسط اعضای کانون دانشجویی هلال احمر و همچنين با حضور جمعی از دانشجویان و همچنين کارکنان در جمعیت هلال احمر استان قم برگزار شد.

به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قم؛ هئیت رهروان حضرت علی اکبر علیه السلام هلال احمر قم در سالروز وفات حضرت ختمی مرتبت محمد مصطفی (ص) و همچنين شهادت سلاله پاکش حضرت امام و پيشوا حسن مجتبی (ع) اقامه عزا کرد.

در این مراسم عزاداری که همچون سنوات پیش به همت شماری از اعضای کانون دانشجویی جمعیت هلال احمر قم برگزار شد، سخنران با تبیین سیره و همچنين زندگی ائمه معصومین به تشریح ابعاد شخصیتی این بزرگواران پرداخت.

این نقل از می افزاید؛ نوحه سرایی و همچنين سینه زنی در ادامه سخنرانی یکی از واعظان از دیگر قسمت و بخش های این مراسم معنوی بود.

یادآور می مي شود؛ همچنین دانشجویان با تهیه و همچنين طبخ شعله زرد، آش، و همچنين توزیع آن هم و همچنين برپایی سفره نذری های متبرک از مهمانان این مراسم پذیرایی کردند.

به همت کانون دانشجویی هلال احمر قم، مراسم عزاداری و همچنين سفره کریمانه امام و پيشوا حسن مجتبی علیه السلام برگزار شد در تاریخ ۲۶ October 2019 | 1:58 pm منتشر شده است

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “به همت کانون دانشجویی هلال احمر قم، مراسم عزاداری و همچنين سفره کریمانه امام و پيشوا حسن مجتبی علیه السلام برگزار شد”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *