به همت معاونت مسائل جوانان استان قم؛ کارگاه پیشگیری اولیه از اعتیاد با حضور ۹۰ فرد يا شخص برگزار شد

به همت معاونت مسائل جوانان استان قم؛ کارگاه پیشگیری اولیه از اعتیاد با حضور ۹۰ فرد يا شخص برگزار شد

|به همت معاونت مسائل جوانان استان قم؛ کارگاه پیشگیری اولیه از اعتیاد با حضور ۹۰ فرد يا شخص برگزار شد از هلال ۱۴۷|

دست يار مسائل جوانان جمعیت هلال احمر استان قم از برگزاری کارگاه پیشگیری اولیه از اعتیاد (دوره مقدماتی) با حضور اعضای کانون ها خبر داد.

به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قم؛ محمد مصباحی اظهار کرد: مطابق با تفاهم نامه دوجانبه جمعیت هلال احمر و همچنين ستاد مبارزه با مواد اعتياد آور و مخدر کارگاه پیشگیری اولیه از اعتیاد (دوره مقدماتی) با عنوان ارتقاء سطح سلامت جامعه به مدت دو روز در مهر ماه برگزار شد.

وی با اشاره به اهمیت آگاهی و همچنين شناخت جوانان از آسیب های اجتماعی برای مقابله با آن هم بویژه اعتیاد، افزود: این کارگاه با حضور ۹۰ فرد يا شخص از اعضای کانون های دانشجویی، جوانان و همچنين دانش آموزان برگزار شد.

دست يار مسائل جوانان جمعیت هلال احمر استان قم تصریح کرد: در این کارگاه ها که به صورت همزمان و همچنين با مشارکت خواهران و همچنين برادران در مرکز مسائل جوانان هلال احمر برگزار شد، مباحث متنوعی ارائه تدریس شد.

مصباحی بیان کرد: در این کارگاه ها مباحثی همچون تجربه و مهارت بالا های زندگی، پیشگیری از مصرف مواد اعتياد آور و مخدر و همچنين … توسط اساتید مجرب و همچنين مورد تایید شورای هماهنگی مبارزه با مواد اعتياد آور و مخدر استان به فراگیران ارائه شد.

گفتنی است، در پایان دوره تمام اعضای شرکت کننده در این کارگاه آموزشی در آزمون کتبی شرکت کردند تا آموخته های خود را به سنجش بگذارند.

به همت معاونت مسائل جوانان استان قم؛ کارگاه پیشگیری اولیه از اعتیاد با حضور ۹۰ فرد يا شخص برگزار شد در تاریخ ۲۰ October 2018 | 2:48 pm منتشر شده است

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “به همت معاونت مسائل جوانان استان قم؛ کارگاه پیشگیری اولیه از اعتیاد با حضور ۹۰ فرد يا شخص برگزار شد”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *