به مناسبت ولادت حضرت معصومه (س) و همچنين روز دختر کارگاه عفاف و همچنين حجاب برگزار شد

دختر-استان-ایلام-2-800x600-300x225.jpg

به مناسبت ولادت حضرت معصومه (س) و همچنين روز دختر کارگاه عفاف و همچنين حجاب برگزار شد

|به مناسبت ولادت حضرت معصومه (س) و همچنين روز دختر کارگاه عفاف و همچنين حجاب برگزار شد از هلال ۱۴۷|

به مناسبت ولادت حضرت معصومه (س) و همچنين گرامیداشت روز دختر کارگاه عفاف و همچنين حجاب توسط جمعیت هلال احمر شهرستان دهلران برگزار شد.

به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان ایلام: همزمان با سالروز ولادت حضرت معصومه(س) که از با فضیلت ترین بانوان خاندان اهل بیت (ع) است و همچنين از پرهیزکارترین زنان شیعه در طول تاریخ اسلام است، به همین مناسبت روز دختر در این روز نامگذاری شده موهبتی از جانب خداوند تبارک و تعالي که بایستی قدر این گلها بهشتی را دانسته و همچنين از طرفی مادران فردای این سرزمین مقدس خواهند بود، که با حضور پر شور اعضای جوانان کانون های آزد و همچنين روستایی خواهران و همچنين کارکنان در محل اداره جمعیت شهرستان دهلران برگزار شد.

رئیس شعبه هلال احمر شهرستان دهلران گفت: دخترک هاي جوان و ازدواج نکرده را می قدرت زباترین شعرهای خلقت و همچنين شاهکارهای افرینش دانست لطافت، معصومیت، زیبایی و همچنين دل های آسمانی آنها همه نشان از آفرینش خدایی دارند.

فریدون ملک میرزایی بیان کرد: این جمعیت با برگزاری ایستگاه سلامت در محل مرکز مسائل جوانان ،برپایی عفاف و همچنين حجاب،بازدید اعضاء جوانان و همچنين عموم شهروندان و مردم شهر از نمایشگاه، توزیع بروشور، برگزاری کارگاه عفاف و همچنين حجاب به مناسبت روز دختر و همچنين جشن میلاد حضرت معصومه (س) و همچنين توزیع شیرینی و همچنين شکلات بین اعضای جوانان و همچنين عموم برگزار گردید.

به مناسبت ولادت حضرت معصومه (س) و همچنين روز دختر کارگاه عفاف و همچنين حجاب برگزار شد در تاریخ ۲۴ July 2018 | 8:20 am منتشر شده است

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “به مناسبت ولادت حضرت معصومه (س) و همچنين روز دختر کارگاه عفاف و همچنين حجاب برگزار شد”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *