به مناسبت هفته کتاب و همچنين کتاب‌خوانی؛ غنچه‌های هلال “پند مهربانی ” را مشق می‌کنند

به مناسبت هفته کتاب و همچنين کتاب‌خوانی؛ غنچه‌های هلال “پند مهربانی ” را مشق می‌کنند

|به مناسبت هفته کتاب و همچنين کتاب‌خوانی؛ غنچه‌های هلال “پند مهربانی ” را مشق می‌کنند از هلال ۱۴۷|

سرپرست نهاد جوانان جمعیت هلال‌احمر گفت: اعضای کانون غنچه‌های هلال‌احمر طرح “پند مهربانی ” را به مناسبت آغاز هفته ملی کتاب و همچنين کتاب خوانی و همچنين با هدف نهادینه‌سازی و همچنين ترویج فرهنگ کتاب‌خوانی از ۲۳ تا ۳۰ آبان اجرا می‌کنند.

به گزاش روابط عمومی جمعیت هلال احمر؛ رضا بامداد اصل، اجرای برنامه جذاب و جالب و خوب‌های هفته کتاب را با هدف تشویق کودکان عضو کانون غنچه‌های هلال به کتاب و همچنين کتابخوانی، ترغیب کودکان به کسب تجربه و مهارت بالا خواندن، گوش دادن فعال و همچنين نیز ترویج فرهنگ اهدای کتاب به یکدیگر، آشنایی با کتابخانه‌ها، نحوه حفظ و همچنين نگهداری کتاب و همچنين کمک به افزایش سرانه مطالعه و همچنين یادگیری میان کودکان عنوان کرد.

وی افزود: در هفته کتاب و همچنين کتاب‌خوانی مربیان و همچنين مدیران اجرائی با بازخوانی کتاب و همچنين قصه‌گویی با موضوع آشنایی با اهداف و همچنين وظایف هلال احمر، اقدام به ترویج فرهنگ مهرورزی، بشردوستی و همچنين مفاهیم امدادی می کنند. این فعالیت موجب تقویت تجربه و مهارت بالا گوش دادن، مشارکت فعال در تبادل نظر و همچنين بحث گروهی در این کودکان می‌مي شود.

سرپرست نهاد جوانان جمعیت هلال‌احمر گفت: پخش هر روز خدا قصه‌های صوتی مهر‌گویان در مهدهای کودک، برگزاری جشن کتاب و همچنين اهدای یک جلد کتاب از کتاب‌های هر عضو غنچه هلال به کتابخانه مهد یا منطقه ها و مناطق محروم شهرستان، بازدید از نمایشگاه‌های کتاب و همچنين کتابخانه‌های عمومی شهرستان، دعوت از نویسندگان مشهور کتاب کودک و همچنين والدین غنچه‌های هلال در جشن کتاب و همچنين کتابخوانی از دیگر برنامه جذاب و جالب و خوب‌های این هفته است.

وی افزود: کانون های غنچه های هلال موظف خواهند بود انتخاب کتاب‌ها را با محور بشردوستی و همچنين مهرورزی انتخاب کرده و همچنين می توانند از مجموعه کتاب‌های چهار جلدی داستان‌های خوب، بچه‌های خوب و همچنين داستان‌های مصور مدد و همچنين مهربان و همچنين فایل صوتی مجموعه قصه های مهربانی بهره بري و استفاده کنند.

بامداد اصل گفت: برای سهولت دسترسی استان‌ها، فایل کتاب‌ها و همچنين قصه‌ها در سایت نهاد جوانان به آدرس http://rcsy.ir/ در دسترس و همچنين همچنین اداره پیش‌دبستانی و همچنين مهد‌های کودک این نهاد با شماره تماس  ۸۸۲۰۱۲۳۲‌(۰۲۱) پاسخگوی سوالات احتمالی همکاران خواهد بود.

به مناسبت هفته کتاب و همچنين کتاب‌خوانی؛ غنچه‌های هلال “پند مهربانی ” را مشق می‌کنند در تاریخ ۱۸ November 2019 | 1:10 pm منتشر شده است

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “به مناسبت هفته کتاب و همچنين کتاب‌خوانی؛ غنچه‌های هلال “پند مهربانی ” را مشق می‌کنند”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *