بهره مندی ۳۷۰ تن از پروژه های سلامت و همچنين فرهنگی در رفسنجان

بهره مندی ۳۷۰ تن از پروژه های سلامت و همچنين فرهنگی در رفسنجان

|بهره مندی ۳۷۰ تن از پروژه های سلامت و همچنين فرهنگی در رفسنجان از هلال ۱۴۷|

سرپرست جمعیت هلال احمر شهرستان رفسنجان از اجرای پروژه های سلامت و همچنين فرهنگی در روستای راویز و همچنين بهره مندی ۳۷۰ تن از سرويس ها و خدمات این طرح خبر داد.

 

به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر شهرستان رفسنجان؛ حسن امینی رنجبر با اعلام این خبر افزود: به مناسبت دهه امامت و همچنين ولایت از سوی داوطلبان با همکاری اعضای جوانان این جمعیت پروژه های بهداشتی، سلامت و همچنين فرهنگی برای اشخاص محروم در روستای راویز به مدت یک روز اجرا شد.

وی با اشاره به همکاری منزل و خانه هلال روستای راویز در اجرای این پروژه خاطرنشان کرد: با همکاری پزشک و همچنين اعضای داوطلب هلال احمر رفسنجان ۱۷۰ فرد يا شخص از روستاییان ویزیت شدند و همچنين از سرويس ها و خدمات پرستاری بهره مند شدند.

وی در ادامه به اجرای پروژه فرهنگی با مشارکت اعضای جوانان این جمعیت اشاره کرد و همچنين گفت: ۲۰۰ فرد يا شخص از کودکان این روستا نیز از فعالیت های فرهنگی و همچنين ورزشی این پروژه بهره مند شدند.

سرپرست جمعیت هلال احمر شهرستان رفسنجان افزود: این طرح با هدف کمک به بهبود سلامت محرومان، ایجاد زمینه رشد و همچنين توسعه سلامت در روستاهای محروم و همچنين مشارکت موثر اعضای داوطلبان و همچنين جوانان برگزار شده است.

 

بهره مندی ۳۷۰ تن از پروژه های سلامت و همچنين فرهنگی در رفسنجان در تاریخ ۲۳ August 2019 | 11:55 am منتشر شده است

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “بهره مندی ۳۷۰ تن از پروژه های سلامت و همچنين فرهنگی در رفسنجان”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *