بهره مندی بیش از ۴۵۰ هزار گردشگر نوروزی از سرویس ها و خدمات هلال احمر مازندران

بهره مندی بیش از ۴۵۰ هزار گردشگر نوروزی از سرویس ها و خدمات هلال احمر مازندران

|بهره مندی بیش از ۴۵۰ هزار گردشگر نوروزی از سرویس ها و خدمات هلال احمر مازندران از هلال ۱۴۷|

بیش از ۴۵۰ هزار گردشگر نوروزی از سرویس ها و خدمات هلال احمر مازندران بهره مند شدند.

به به گفته روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان مازندران، مهدی ولی پور با اشاره به پوشش امدادی ۴۰۰ حادثه از آغاز طرح نوروزی هلال احمر استان، از ۲۵ اسفند به تا حال گفت: ارائه سرویس ها و خدمات امدادی مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری به ۱۳۶ سانحه جاده ای ، ۲ حادثه کوهستان ، ۲۲۲ فقره حوادث متفرقه و همچنین همچنین ۴۱ فقره فوریت های امدادی مراجعین به پایگاههای امدادی شامل سرویس ها و خدمات ارائه شده امدادگران و همچنین نجاتگران جمعیت هلال احمر استان مازندران بوده می باشد.
ولی پور با اشاره به حضور  ۲۶۰۵ فرد یا شخص پرسنل و همچنین نجاتگر، در قالب ۶۰۹ تیم امدادی با بکارگیری ۲۱۲ دستگاه آمبولانس و همچنین خودروی امدادی در آن عملیات ها، افزود: ارائه سرویس ها و خدمات امدادی مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری به ۳۰۰۷مصدوم ، ارائه سرویس ها و خدمات درمان سرپایی به ۲۸۴۹ فرد یا شخص ، اسکان اضطراری ۴۱۲ فرد یا شخص و همچنین انتقال ۱۵۸ مصدوم به مراکز درمانی از دیگر سرویس ها و خدمات نجاتگران هلال احمر استان بوده می باشد.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان مازندران، در راستای اجرای طرح ایمنی و همچنین سلامت، با شعار بی گدار به جاده نزنیم، ظریف برانیم، گفت : در آن طرح به تا حال ۴۵۰ هزار فرد یا شخص از مسافرین خدمت رسانی شده می باشد.
به گفته ولی پور، در طرح مزبور که با مشارکت ۱۲۴۲ فرد یا شخص عضو جوون و همچنین ۱۲۰ فرد یا شخص عضو داوطلب در ۳۲ پست ثابت و همچنین سیار در حال اجرا می باشد؛ ۷۰۹۷ فرد یا شخص با رفت و آمد و مراجعه به ایستگاههای سلامت، ۶۴۳۴ فرد یا شخص با رفت و آمد و مراجعه به خیمه های نماز ،۶۲۱۶ فرد یا شخص با رفت و آمد و مراجعه به فضای دوستدار کودک و همچنین ۴۰۷۷ فرد یا شخص در طرح سحاب سرویس ها و خدمات مورد مستلزم و نیاز خود را گرفتن  نموده اند. ولی پور افزود: به تا حال ۳۵۰ هزار بسته فرهنگی و همچنین بروشور اطلاع رسانی نیز بین مسافرین نوروزی توزیع شده می باشد..

بهره مندی بیش از ۴۵۰ هزار گردشگر نوروزی از سرویس ها و خدمات هلال احمر مازندران در تاریخ ۲ April 2016 | 2:48 am نشر یافته شده شده می باشد

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “بهره مندی بیش از ۴۵۰ هزار گردشگر نوروزی از سرویس ها و خدمات هلال احمر مازندران”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *