بهره مندی بیش از ۲۰۰ هزار فرد یا شخص مسافر از سرویس ها و خدمات پست های ایمنی و همچنین سلامت مسافرین نوروزی در استان کرمان

بهره مندی بیش از ۲۰۰ هزار فرد یا شخص مسافر از سرویس ها و خدمات پست های ایمنی و همچنین سلامت مسافرین نوروزی در استان کرمان

|بهره مندی بیش از ۲۰۰ هزار فرد یا شخص مسافر از سرویس ها و خدمات پست های ایمنی و همچنین سلامت مسافرین نوروزی در استان کرمان از هلال ۱۴۷|

دست یار مسائل جوانان جمعیت هلال احمر استان کرمان ازمراجعه ۲۱۹ هزارو ۷۲نفر به پست های ایمنی و همچنین سلامت مسافران نوروزی از ۲۶ اسفند تا ۱۴ فروردین سال شمسی جاری در آن استان خبر داد.

به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان کرمان، کیوان علیزاده با اشاره به آنکه طرح ملی ایمنی و همچنین سلامت مسافران نورزی تا ۱۴ فروردین ماه در آن استان ادامه داشته  گفت: آن تعداد اشخاص به  ۲۲  پست ثابت و همچنین سیار هلال احمر کرمان رفت و آمد و مراجعه کرده اند.
او همچنین با گفتن آنکه در آن طرح جوانان هلال احمر به صورت خودجوش از تمام کانون ها مشارکت داشتند تصریح کرد: آن تعداد شامل ۸۴۴  فرد یا شخص روز فرد یا شخص آقا و همچنین ۴۱۰ فرد یا شخص روز از بانوان جهت خدمت رسانی به مسافرین نوروزی حضوری فعال داشتند.
علیزاده گفتن کرد: ۹۹ هزار و همچنین ۶۷۵ ورژن و نسخه نقشه ایران و همچنین استان کرمان و همچنین شهرستانها، بامعرفی منطقه ها و مناطق زیارتی وگردشگری و همچنین ۵۶ هزار و همچنین ۸۲۹ مورد بروشور موارد و نکات ایمنی و همچنین سلامت و همچنین ۶۴ هزار و همچنین ۳۱۳ مورد سایر محصولات فرهنگی توسط پست های هلال احمر در بین مسافران توزیع شده می باشد.

دست یار مسائل جوانان جمعیت هلال احمر استان کرمان با اشاره به برپایی ایستگاه های سلامت در آن پایگاه ها گفته است۲ هزار و۹۰۱  فرد یا شخص ازخدمات ایستگاه های سلامت جهت گرفتن فشار و همچنین تست قندخون بهره بری و استفاده کردند.
او همچنین افزود: همچنین جوانان آموزش دیده هلال احمر در طرح سحاب با دوچرخه های امدادی در داخل بوستان ها و همچنین جاهایی که امکان تردد خودروهای امدادی نیست، حضور پیدا کرده و همچنین کمک های امدادی و همچنین فعالیت های فرهنگی را  به ۳ هزار و همچنین ۶۷۸  نفرارائه کردند.

علیزاده رفت و آمد و مراجعه کودکان به فضای دوستدار کودک را ۵هزار و همچنین ۸۷۶ فرد یا شخص و همچنین بهرمندی نمازگزاران از خیمه های نماز را ۲ هزار و همچنین ۱۸۴ فرد یا شخص عنوان کرد.
او همچنین با اشاره به آنکه شعار طرح ملی ایمنی و همچنین سلامت امسال  “بیگداربه جاده نزنیم، ظریف برانیم”  بود گفتن کرد: پیاده سازی و راه اندازی کمپین نه به تصادفات جاده ای در نهاد جوانان هلال احمر باره ساز فعالیت فرهنگی عموم شهروندان و مردم شهر جهت کاهش تلفات تصادف بوده می باشد.

دست یار جوانان جمعیت هلال احمر استان کرمان با اشاره به اجرای “کمپین ملی نه به تصادفات جاده ای” اظهار داشت: در آن مدت، اقشار شهروندان و مردم شهر، هنرمندان، ورزشکاران و همچنین مسئولان کشوری نیز همصدا با مسولین ارشد استان کرمان با امضای میثاق نامه به آن کمپین انسان دوستانه پیوسته اند.
علیزاده در ادامه خاطر نشان کرد: “کمپین ملی نه به تصادفات جاده ای” با هدف اطلاع رسانی و همچنین آگاهی بخشی به منظور کاهش تصادفات و همچنین افزایش ایمنی در سفرهای نوروزی، با اجتماع جوانان داوطلب هلال احمر و همچنین با حضور مسئولان کشوری، استانی و همچنین شهرستانی در استان کرمان، برگزار شد.

بهره مندی بیش از ۲۰۰ هزار فرد یا شخص مسافر از سرویس ها و خدمات پست های ایمنی و همچنین سلامت مسافرین نوروزی در استان کرمان در تاریخ ۴ April 2016 | 12:25 am نشر یافته شده شده می باشد

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “بهره مندی بیش از ۲۰۰ هزار فرد یا شخص مسافر از سرویس ها و خدمات پست های ایمنی و همچنین سلامت مسافرین نوروزی در استان کرمان”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *