بهره مندی بیش از ۱۱۴ هزار زائر از سرويس ها و خدمات پست های راهنمای زائران توسط جوانان هلال احمر در ایلام

بهره مندی بیش از ۱۱۴ هزار زائر از سرويس ها و خدمات پست های راهنمای زائران توسط جوانان هلال احمر در ایلام

|بهره مندی بیش از ۱۱۴ هزار زائر از سرويس ها و خدمات پست های راهنمای زائران توسط جوانان هلال احمر در ایلام از هلال ۱۴۷|

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان ایلام گفت: جوانان جمعیت هلال احمر استان همزمان با ایام اربعین حسینی از ۱۷ مهر ماه تا کنون(۲۵ مهر ماه)  ۱۱۴ هزار و همچنين ۱۸۹ زائر با رفت و آمد و مراجعه به پست های راهنمای زائران، خدمت مورد بهره بري و استفاده و نياز ضروري را دریافت کردند.

به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان ایلام، حسین عارفی اظهار داشت: پست های راهنمایی زوار با شعار “همنوا با کاروان نینوا” در ایام پیاده‌روی اربعین حسینی از (۱۷ مهر) آغاز و همچنين تا پایان مراسم اربعین در استان ایلام ادامه خواهد داشت و همچنين تلاش می‌مي شود سرويس ها و خدمات مناسبی به زائران ارائه مي شود.
عارفی در ادامه افزود: ۱۰ پست راهنمایی زوار و همچنين ۱۰ چادر خیمه نماز در مجاورت پایگاه های امدادی به زائران خدمت رسانی می کنند و همچنين ۳۵۸ فرد يا شخص از جوانان جمعیت هلال احمر استان این پست ها مشارکت دارند.
وی سرويس ها و خدمات ارائه شده از سوی جوانان جمعیت هلال احمر استان به زائران، شامل ۲۶ هزار و همچنين ۱۴۶ مورد راهنمایی زائران، ۱۶۸ مورد کمک به ناتوانان، ۵ هزار و همچنين ۱۶۷ مورد سرويس ها و خدمات امدادی و همچنين تست فشار خون، سرويس ها و خدمات مذهبی (خیمه نماز) ۸۷۸ مورد، توزیع ۴۹ هزار و همچنين ۶۲۱ بسته فرهنگی و همچنين تبلیغاتی، توزیع ۳۰ هزار ماسک و همچنين ۵ هزار کیف کمک های اولیه در بین زائران و همچنين ۱ هزار و همچنين ۱۳۸ مورد خدمت در ایستگاه های صلواتی عنوان کرد.

بهره مندی بیش از ۱۱۴ هزار زائر از سرويس ها و خدمات پست های راهنمای زائران توسط جوانان هلال احمر در ایلام در تاریخ ۱۷ October 2019 | 10:53 pm منتشر شده است

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “بهره مندی بیش از ۱۱۴ هزار زائر از سرويس ها و خدمات پست های راهنمای زائران توسط جوانان هلال احمر در ایلام”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *