بسته خبری گرامیداشت روز آتش نشان در بوشهر

بسته خبری گرامیداشت روز آتش نشان در بوشهر

|بسته خبری گرامیداشت روز آتش نشان در بوشهر از هلال ۱۴۷|

معاونت مسائل جوانان از فعالیت اعضاء جوانان در گرامیداشت روز آتش نشان خبر داد.

 

به نقل از روابط عمومی جوانان جمعیت هلال احمر استان بوشهر؛ در هفته ایمنی و همچنين آتشنشانی مراسم غبارروبی مزار شهدای آتشنشان برگزار شد.

در ادامه برنامه جذاب و جالب و خوب های هفته ایمنی و همچنين آتشنشانی ، اعضا این نهاد با حضور در محل مزار شهدای آتشنشان از مقام آنان تجلیل نمودند.

آمنه غریبی تصریح کرد: آتشنشانی یعنی ایثار و همچنين از خودگذشتگی و همچنين چه بسیار ایثارگرانی بودند که جان خود را برای نجات دیگران به حریق سپرده و همچنين امروز در دل خاک آرامیده اند.

وی افزود: باید قدردان و همچنين همواره به یاد آنان باشیم.

آموزش اطفا حریق

دانش آموزان هلال احمری با اصول اطفا حریق آشنا شدند. معاونت مسائل جوانان جمعیت هلال احمر استان بوشهر از برگزاری کارگاه عملی آموزش اطفا حریق خبر داد.

آمنه غریبی تصریح کرد: دانش آموزان شامل آسیب پذیرترین اقشار جامعه در حوادث طبیعی و همچنين غیرطبیعی خواهند بود و همچنين این امر اهمیت آموزش در بحران ها را بیشتر مینماید.

وی افزود: در قبل حوادثی آتش سوزی بلاخص در منطقه ها و مناطق سردسیر و همچنين در زمستان اتفاقات تلخی را در تاریخ به یادگار گذاشته که بحمدلله در نهاد جوانان این مهم با آموزش در طرح دادرس فراهم گردیده است غریبی گفت: در هفته ایمنی و همچنين آتشنشانی اعضا کانون های دانش آموزی این نهاد با حضور در کارگاه عملی اطفا حریق بیشتر با ایمنی قبل حین و همچنين بعد از آتش سوزی آشنا گردیدند.

دست يار مسائل جوانان ضمن تقدیر از عوامل آتشنشانی از همکاری در برگزاری این کارگاه خاطرنشان کرد: در حوزه ایمنی باید قدم های آموزشی بسیاری برای حوزه دانش آموزی، دانشجویی و همچنين کارکنان در اینچنین محیط ها برداشت چرا که این آموزش ها بنوعی پیشگیرانه عمل کردن در زمان قبل بروز حادثه می باشد.

بازدید از ایستگاه آتشنشانی

اعضا کانون جوانان در سالروز تاسیس نهاد آتشنشانی از این مکان بازدید کردند. معاونت مسائل جوانان ضمن تبریک سالروز تاسیس نهاد آتشنشانی و همچنين سرويس ها و خدمات ایمنی از بازدید اعضا از محیط کاری آنان خبر داد.

آمنه غریبی تصریح کرد: هفتم مهرماه سالروز تاسیس نهاد آتشنشانی و همچنين سرويس ها و خدمات ایمنی می باشد و همچنين اعضا این نهاد به همین مناسبت با حضور در ایستگاه های این نهاد ضمن تبریم و همچنين تقدیر پرسنل خدوم از نزدیک شاهد فعالیت آتشنشانی بودند.

وی افزود: یکی از مجموعه های امدادی و همچنين عملیاتی که در سطح کشور زحمات بسیاری را در جهت ایمنی و همچنين امداد و همچنين نجات در حوزه شهری و همچنين بین شهری به عهده دارد نهاد آتشنشانی است ، سازمانی که از دلاور مردان و همچنين زنانی تشکیل شده که همواره نجات جان انسان ها اولویت اول کسب و کار خود دانسته و همچنين همیشه جان خود را برای نجات آنان در مخاطره قرار می دهند.

غریبی یادآور شد: اعضا جوون این نهاد در راستای تکریم سرويس ها و خدمات آتشنشانان در ایستگاه حضور یافته و همچنين از زحمات آنان تقدیر کردند.

بسته خبری گرامیداشت روز آتش نشان در بوشهر در تاریخ ۱ October 2019 | 11:38 am منتشر شده است

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “بسته خبری گرامیداشت روز آتش نشان در بوشهر”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *