بسته خبری// ویژه برنامه جذاب و جالب و خوب های ماه تبريک و مبارک رمضان در کانون های جوانان کرمان

KERMAN-1-300x135.jpeg

بسته خبری// ویژه برنامه جذاب و جالب و خوب های ماه تبريک و مبارک رمضان در کانون های جوانان کرمان

|بسته خبری// ویژه برنامه جذاب و جالب و خوب های ماه تبريک و مبارک رمضان در کانون های جوانان کرمان از هلال ۱۴۷|

سرپرست معاونت مسائل جوانان جمعیت هلال احمر استان کرمان از مشارکت اعضای جوانان در اجرای برنامه جذاب و جالب و خوب های بشردوستانه، عام المنفعه، فرهنگی و همچنين معنوی خبر داد.

به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان کرمان؛ ابراهیم بابایی با اشاره به حضور اعضای جوانان جمعیت هلال احمر استان در برنامه جذاب و جالب و خوب های های بشردوستانه، عام المنفعه، فرهنگی و همچنين معنوی بیان کرد: جوانان کرمانی در ماه تبريک و مبارک رمضان در پویش های متنوع و گوناگون و مختلف ” غمگساران جوون”، “دست یار” و همچنين ” کمک مومنانه” شرکت کردند.

توزیع ۱۶۰۰ ماسک و همچنين بسته های بهداشتی و همچنين غذایی در کهنوج

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان کهنوج بیان کرد: اعضای جوانان هلال احمر در ایام ماه تبريک و مبارک رمضان با تولید یک هزار و همچنين ۵۰۰ عدد ماسک، آن هم ها را در بین نمازگزاران نمازجمعه، شرکت کنندگان مراسم شب های قدر در مساجد، پایانه مسافربری و همچنين ناوگان حمل و همچنين نقل درون شهری توزیع کردند.

محمود درویشی افزود: اعضای جوانان هلال احمر کهنوج در بسته بندی و همچنين توزیع یکصد بسته بهداشتی و همچنين غذایی واحد مسائل داوطلبان را در اجرای طرح همای رحمت و همچنين کمک مومنانه همراهی کردند.

وی خاطرنشان کرد: به مناسبت سالروز جهانی صلیب سرخ و همچنين هلال احمر اعضای جوانان در گلزار شهدای کهنوج حضور یافتند و همچنين با غبارروبی، عطرافشانی و همچنين خواندن و قرائت فاتحه با آرمان های شهدا تجدید پیمان بستند.

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان کهنوج در پایان تصریح کرد:۱۲۰ فرد يا شخص از اعضای فعال کانون های جوانان، دانشجویی، دانش آموزی، روستایی، داوطلبان و همچنين امدادگرانی که در طرح غربالگری ویروس کرونا و همچنين تولید ماسک با جمعیت هلال احمر همکاری کردند، تجلیل شدند.

از اجرای طرح همای رحمت تا غباروبی گلزار شهداء در فهرج

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان فهرج با اشاره به اجرای طرح ملی همای رحمت و همچنين پویش کمک مومنانه در ماه تبريک و مبارک رمضان گفت: ۲۷۰ بسته غذایی و همچنين ست بهداشتی در بین خانواده‌ های زندانیان و همچنين بی‌ سرپرست در قسمت و بخش مرکزی و همچنين قسمت و بخش نگین کویر فهرج توسط اعضای جوانان توزیع شده است.

غلامرضا دهقانی در ادامه با اشاره به اجرای طرح سفره‌ های مهربانی افزود: امسال با توجه به شرایط موجود و همچنين شیوع بیماری کووید ۱۹ اعضای جوانان با رعایت اصول بهداشتی یک هزار غذای گرم تهیه و همچنين در بین خانواده‌ های نیازمند توزیع کردند.

وی خاطرنشان کرد: به مناسبت سالروز جهانی صلیب سرخ و همچنين هلال احمر اعضای جوانان این جمعیت با غبارروبی و همچنين عطرافشانی قبور مطهر شهدای گمنام با آرمان‌ های شهدا نیز تجدید بیعت کردند.

از توزیع ۳۱۷ بسته معیشتی تا تقدیر از حافظان سلامت در رفسنجان

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان رفسنجان گفت: به مناسبت ماه تبريک و مبارک رمضان؛ ۳۱۷ بسته معیشتی و همچنين بهداشتی با همکاری اعضای جوانان منزل و خانه های هلال صفائیه، جوادیه فلاح و همچنين کشکوئیه در بین خانواده های نیازمند و همچنين آسیب دیده از بیماری کووید ۱۹ توزیع شد.

حسن امینی رنجبر با اشاره به ارزش ریالی اقلام توزیع شده به مبلغ ۹۷ میلیون تومان خاطرنشان کرد: با همکاری و همچنين مشارکت خیرین ۲۴۰ بسته مواد غذایی توسط منزل و خانه هلال صفائیه، ۴۷ بسته توسط منزل و خانه هلال جوادیه فلاح و همچنين ۳۰ بسته هم توسط منزل و خانه هلال کشکوئیه در بین خانوارهای نیازمند توزیع شده است.

وی با اشاره به شعار روز جهانی صلیب سرخ و همچنين هلال احمر با عنوان “تقدیر از حافظان سلامت” گفت: به همین مناسبت اعضای جوانان این جمیعت از پرستار خط مقدم ویروس کرونا در قسمت و بخش ICU   در بیمارستان علی ابن ابی طالب تجلیل کردند.

وی افزود: علی رمضان زاده یکی از امدادگران و همچنين اعضای جوانان با سابقه ۸ سال شمسي فعالیت در جمعیت هلال احمر شهرستان رفسنجان است که هم اکنون به عنوان پرستار در قسمت و بخش ICU بیمارستان علی ابن ابی طالب خدمت می کند.

وی با اشاره به اهمیت زنده نگه داشتن یاد و همچنين خاطره شهداء گفت: اعضای جوانان جمعیت هلال احمر شهرستان رفسنجان در سالروز جهانی صلیب سرخ و همچنين هلال احمر با حضور در گلزار شهدای عباس آباد قبور مطهر شهدا را غبارروبی و همچنين عطر افشانی  کردند.

 

از توزیع ۵۳۵ بسته معیشتی تا تجلیل از فعالان طرح ملی سرويس ها و خدمات بشر دوستانه در راین

مسئول دفتر نمایندگی هلال احمر راین بیان کرد: با همکاری اعضای جوانان هلال احمر راین و همچنين مشارکت خیرین، طرح ملی همای رحمت و همچنين پویش کمک مومنانه با توزیع ۵۳۵ بسته معیشتی به خانواده های نیازمند و همچنين آسیب دیده از بحران شیوع ویروس کرونا اجرا شد.

وی با اشاره به ارزش ریالی اقلام توزیع شده به مبلغ ۲۸ میلیون تومان خاطرنشان کرد: طرح کمک مومنانه به فرمان رهبر معظم انقلاب اسلامی مبنی بر حمایت از اقشار کم دخل و درآمد و همچنين آسیب دیده متاثر از بحران کرونا، دفتر نمایندگی هلال احمر راین نیز در این امر خداوند تبارک و تعالي پسندانه با کمک خیرین و همچنين داوطلبان مشارکت کرده است.

کامبیز محمدی افزود: به مناسبت روز جهانی صلیب سرخ و همچنين هلال احمر از اعضای جوانانی که در طرح ملی “سرويس ها و خدمات بشر دوستانه” با هلال احمر راین همکاری داشتند، تجلیل به عمل آمد.

وی اظهار کرد: اعضای جوانان، امدادگران و همچنين داوطلب هلال احمر راین نیز به مناسبت گرامیداشت روز جهانی صلیب سرخ و همچنين هلال احمر قبور مطهر شهداء را غبارروبی و همچنين عطرافشانی کردند.

محمدی با اشاره به این که این مراسم با رعایت پروتکل های بهداشتی توسط اعضا در محل گلزار شهدای راین گرفته شده است، تصریح کرد: زنده نگه داشتن یاد شهداء و همچنين پاسداشت رشادت ها و همچنين ایثارگری آنان، وظیفه اخلاقی است که آحاد شهروندان و مردم شهر علی الخصوص جوانان جامعه باید به آن هم پایبند باشند.

از برگزاری مراسم تجلیل از حافظان سلامت تا توزیع ۶۰۰ خوارک غذای گرم در کرمان

سرپرست جمعیت هلال احمر شهرستان کرمان با اشاره به اهمیت ترویج کمک و همچنين خدمت رسانی به نیازمندان افزود: با همکاری اعضای جوانان و همچنين مشارکت خیرین ۶۰۰ خوراک غذای گرم در شب های قدر با رعایت پروتکل های بهداشتی در منطقه ها و مناطق حاشیه شهرستان کرمان توزیع شد.

وی با اشاره به اجرای مرحله دوم طرح ملی غمگساران جوون افزود: به مناسبت سالروز جهانی صلیب سرخ و همچنين هلال احمر جمعی از اعضای جوانان این جمعیت با حضور در بیمارستان افضلی پور با اهدای گل از زحمات کادر درمانی و همچنين بهداشتی این مرکز تشکرو قدردانی کردند.

 

تجلیل از حافظان سلامت در شهرستان بردسیر

سرپرست جمعیت هلال احمر شهرستان بردسیر ضمن گرامیداشت روز جهانی صلیب سرخ و همچنين هلال احمر با عنوان ” تقدیر از حافظان سلامت” بیان کرد: اعضای جوانان هلال احمر بردسیر با حضور در بیمارستان قائم (عج) و همچنين اهدای شاخه گل از سرويس ها و خدمات ارزشمند کادر درمان، تقدیر و همچنين تشکر کردند.

وی در ادامه با اشاره به اهمیت و همچنين جایگاه والای شهیدان و همچنين نهادینه کردن فرهنگ ایثار و همچنين شهادت در جامعه افزود: جمعی از اعضای جوانان این جمعیت با حضور در گلزار شهدای بردسیر با ذکر فاتحه با مقام والای شهدا تجدید پیمان بستند.

از توزیع بسته های غذایی تا تجلیل از امدادگر مدافع سلامت

مسئول دفتر نمایندگی هلال احمر ماهان با اشاره به اجرای پویش کمک مومنانه بیان کرد: به مناسبت ماه تبريک و مبارک رمضان ۳۰۰ بسته غذایی به ارزش ریالی ۲۰ میلیون تومان توسط اعضای جوانان هلال احمر ماهان در بین خانواده های نیازمند توزیع شد.

علیرضا معین الدینی افزود: به مناسبت روز جهانی صلیب سرخ و همچنين هلال احمر از زحمات امدادگر این شهرستان که در حال حاضر به عنوان پرستار در  قسمت و بخش عفونی بیماران کووید ۱۹ در بیمارستان پیامبر اعظم کرمان در حال خدمت رسانی است، در قالب طرح ملی غمگساران جوون تجلیل شد.

بسته خبری// ویژه برنامه جذاب و جالب و خوب های ماه تبريک و مبارک رمضان در کانون های جوانان کرمان در تاریخ ۲۲ May 2020 | 8:06 pm منتشر شده است

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “بسته خبری// ویژه برنامه جذاب و جالب و خوب های ماه تبريک و مبارک رمضان در کانون های جوانان کرمان”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *