برگزاری گردهمایی مدیران و همچنين مربیان مهدکودک های فعال کانون های غنچه های هلال احمر استان قم

۱۱۱۶۱۰-300x139.jpg

برگزاری گردهمایی مدیران و همچنين مربیان مهدکودک های فعال کانون های غنچه های هلال احمر استان قم

|برگزاری گردهمایی مدیران و همچنين مربیان مهدکودک های فعال کانون های غنچه های هلال احمر استان قم از هلال ۱۴۷|

 نشست تجلیل از مدیران و همچنين مربیان مهدکودک های فعال کانون های غنچه های هلال احمر استان قم در برپایی نمایشگاه کودک توانای سرزمین برگزار شد.

به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قم؛ در این برنامه جذاب و جالب و خوب که حدود ۱۰۰ فرد يا شخص از مدیران و همچنين مربیان مراکز پیش دبستانی سراسر استان قم حضور داشتند، دست يار مسائل جوانان، ضمن تقدیر از فعالیت های کانون غنچه های هلال احمر، گفت: تلاش ها و همچنين همراهی تو با هلال احمر موجب اجرای برنامه جذاب و جالب و خوب های پهناور و بزرگ در سطح کشور است.

وی برگزاری برنامه جذاب و جالب و خوب های متنوع را حاصل همفکری  و همچنين همت همکاران  با تدبیر و همچنين تامل با مدیران و همچنين مربیان تلاشگر این کانون عنوان کرد و همچنين افزود: این همدلی  همواره  از دلایل موفقیت کانون غنچه های هلال احمر در استان قم است.

دست يار مسائل جوانان جمعیت هلال احمر استان قم در جمع مدیران و همچنين مربیان همیار کانون غنچه های هلال احمر گفت: برگزاری نمایشگاه کودک توانای سرزمین من از برنامه جذاب و جالب و خوب های پهناور و بزرگ و همچنين منحصر به فردی بود که باز هم همت تو در استان قم برای نخستین بار اجرایی شد.

مصباحی با بیان اینکه جمعیت هلال احمر از اجرای طرح های جدید حمایت می کند، بیان کرد: کسب رتبه عالی در چند سال شمسي متوالی توسط کانون غنچه ها استان قم در کشور را نتیجه تلاش مدیران و همچنين مربیان کارآمد این استان است.

وی یادآور شد: پیگیری های دلسوزانه و همچنين همکاری مطلوب مدیران و همچنين مربیان مهدهای تحت پوشش عامل پیشرفت در ادامه این مسیر و همچنين شایسته تقدیر است.

در این مراسم؛ ضمن معرفی کارشناس جدید این کانون، جمعی از مدیران به ارائه نظر و همچنين پیشنهاد در زمینه بهبود عملکرد و همچنين اجرای برنامه جذاب و جالب و خوب های متنوع در ادامه همیاری با هلال احمر پرداختند.

گفتنی است، در پایان این نشست هم اندیشی از مدیران کانون غنچه های هلال احمر که در برپایی نخستین نمایشگاه توانمندی های کانون غنچه های هلال احمر مشارکت داشتند با اهدا هدایایی تجلیل شد.

برگزاری گردهمایی مدیران و همچنين مربیان مهدکودک های فعال کانون های غنچه های هلال احمر استان قم در تاریخ ۱۴ December 2019 | 11:02 am منتشر شده است

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “برگزاری گردهمایی مدیران و همچنين مربیان مهدکودک های فعال کانون های غنچه های هلال احمر استان قم”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *