برگزاری کارگاه پیشگیری، کنترل و همچنين درمان اعتیاد به روش shp model در استان ایلام

برگزاری کارگاه پیشگیری، کنترل و همچنين درمان اعتیاد به روش shp model در استان ایلام

|برگزاری کارگاه پیشگیری، کنترل و همچنين درمان اعتیاد به روش shp model در استان ایلام از هلال ۱۴۷|

امروز کارگاه آموزشی ارتقاء سلامت جامعه و همچنين پیشگیری از آسیبهای اجتماعی به روش shep model در جمعیت هلال احمر شهرستان ایلام برگزار شد.

به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان ایلام : امروز در ششمین روز از مرداد ماه کارگاه آموزشی پیشگیری ،کنترل و همچنين درمان اعتیاد به روش مدل جامع سیستماتیک آموزش و همچنين ارتقاء سلامت در جمعیت شهرستان ایلام با حضور تعدادی از اعضاء جوانان جمعیت هلال احمر شهرستان ایلام برگزار شد.

مدل جامع سیستماتیک آموزش و همچنين ارتقاء سلامت در حقیقت ، رویکرد جدید در مدیریت دانش سلامت است که با هدف افزایش سواد سلامت و همچنين بهرگیری از سرمایه های اجتماعی جهت تغییر رفتار سلامتی شهروندان و مردم شهر با استراتژی تربیت مربیان بصورت آبشاری و همچنين بهره بري و استفاده از چهار تکنیک آموزشی و همچنين ارتباطی ست.

یکی از نقاط نيرو این مدل آموزشی تاکید بر جلب مشارکت و همچنين همکاری سایر ارگنهای دولتی و همچنين غیر دولتی در حوزه ارتقاء سلامت و همچنين پیشگیری از بیماریهای میباشد که به ترتیب شبکه مربیان آموزشی به صورت آبشاری میسر میشود.

در این کارگاه که موضوعات آموزشی، ارتباط و همچنين نحوه ارزیابی ،پایش و همچنين ارزشیابی در مدل shep ارائه و همچنين بحث و همچنين تبادل نظر شد و همچنين در آخر اعضاء به گروهای چند فرد يا شخص دخل و درآمد و همچنين کار تیم (tam orking) را با توجه به تيم های هدف آموزشی شروع کردند.

برگزاری کارگاه پیشگیری، کنترل و همچنين درمان اعتیاد به روش shp model در استان ایلام در تاریخ ۲۹ July 2018 | 9:58 am منتشر شده است

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “برگزاری کارگاه پیشگیری، کنترل و همچنين درمان اعتیاد به روش shp model در استان ایلام”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *