برگزاری کارگاه های آموزشی پیشگری از ویروس کرونا در شعب هلال احمر خراسان رضوی

برگزاری کارگاه های آموزشی پیشگری از ویروس کرونا در شعب هلال احمر خراسان رضوی

|برگزاری کارگاه های آموزشی پیشگری از ویروس کرونا در شعب هلال احمر خراسان رضوی از هلال ۱۴۷|

برگزاری کارگاه های آموزشی پیشگری از ویروس کرونا در شعب جمعیت  هلال احمر خراسان رضوی

دست يار مسائل جوانان هلال احمر خراسان رضوی  از برگزاری کارگاه های آموزشی پیشگری از ویروس کرونا با حضور اعضا جوانان جمعیت هلال احمر استان خبرداد.

به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان خراسان رضوی ، علیرضا معین زاده با اعلام این خبر گفته استکارگاه آموزشی آشنایی با روشهای پیشگیری ازشیوع ویروس کرونا با هدف افزایش سطح دانش بهداشتی اعضا ونحوه مقابله با این بیماری در تمامی شعب هلال احمر خراسان رضوی برگزار شد.

دست يار مسائل جوانان هلال احمر خراسان رضوی اظهار داشت: با توجه به نیاز ارتقای آمادگی جوانان جهت آشنایی و همچنين پیشگیری از شیوع ویروس کرونا ۱۸۹۶ فرد يا شخص در کارگاههای آموزشی شرکت کردند .

برگزاری کارگاه های آموزشی پیشگری از ویروس کرونا به همت جمعیت هلال احمر نیشابور

کارگاه های آموزشی دانستنی های پیشگیری از ویروس کرونا به همت جمعیت هلال احمر نیشابور در حال برگزاری است.

به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر نیشابور، اسماعیل شاه بیکی دست يار مدیرعامل و همچنين رئیس جمعیت هلال احمر نیشابور در تکمیل این خبر گفت : با توجه به شیوع ویروس کرونا و همچنين اهمیت موضوع یادگیری موارد و نکات ضروری در پیشگیری از این ویروس ، کارگاه های آموزشی به همت اعضاء جوانان و همچنين نجاتگران و همچنين داوطلبان شعبه در سطح شهرستان در حال برگزاری است.

وی در ادامه افزود : کارگاه های آموزشی در سطح آموزشگاه ها ، مساجد ، ادارات و همچنين بویژه مربیان و همچنين مدیران کانونهای دانش اموزی که با قشر عظیمی از دانش آموزان در ارتباط خواهند بود و همچنين سایر علاقه مندان برگزار می گردد.

شرکت اعضای جوانان در  کلاس آموزش پیشیگیری از ویروس کرونا

مسئول مسائل جوانان جمعیت هلال احمر مشهد از شرکت اعضای جوانان در  کلاس آموزش پیشیگیری از ویروس کرونا خبر داد.

حمیده حقیقی با بیان این خبرگفت:با شیوع ویروس کرونا در کشور کلاس های  پیشگیری و همچنين راه انتقال این ویروس باشرکت اعضای جوانان در محل جمعیت هلال احمر مشهد مقدس برگزار گردید.

وی بیان کرد:دراین دوره ۴۰نفر از جوانان شرکت داشته اند

وی ادامه داد: سرفصل هایی زيرا و به درستي که تاریخچه،راه های انتقال،راه های پیشگیری و همچنين مقابله با ویروس کرونا از مهم ترین مباحث آموزش داده می باشد

وی عنوان کرد: در مهدکودک ها نیز آموزش صحیح شستن دست و همچنين ضدعفونی کردن دست ها به غنچه های هلال  احمر آموزش داده شد

برگزاری کارگاه آموزشی کرونا ویروس در جمعیت هلال احمر شهرستان سرخس

به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر سرخس، محمد رضائی رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان با اعلام این خبر گفت: برگزاری کارگاه اموزشی کرونا ویروس با هدف پیشگیری و همچنين دانستنی های ضروری با هم کاری شبکه بهداشت، ویژه اعضای جمعیت هلال احمر شهرستان برگزار شد.

وی افزود: این دوره آموزشی روشهای پیشگیری از شیوع  ویروس کرونا شامل علایم و همچنين نشانه‌ها،راه‌های انتقال،راهکارهای پیشگیری،روش صحیح بهره بري و استفاده از ماسک،ارائه گردید.

برگزاری کارگاه های آموزشی پیشگری از ویروس کرونا در شعب هلال احمر خراسان رضوی در تاریخ ۲۶ February 2020 | 9:03 am منتشر شده است

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “برگزاری کارگاه های آموزشی پیشگری از ویروس کرونا در شعب هلال احمر خراسان رضوی”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *