برگزاری کارگاه آموزشی کسب و همچنين کارهای خرد در شهرستان فریمان

برگزاری کارگاه آموزشی کسب و همچنين کارهای خرد در شهرستان فریمان

|برگزاری کارگاه آموزشی کسب و همچنين کارهای خرد در شهرستان فریمان از هلال ۱۴۷|

رئیس جمعیت هلال احمرشهرستان فریمان از برگزاری کارگاه آموزشی کارآفرینی و همچنين راه اندازی کسب و همچنين کارهای خرد برای ۶۰ فرد يا شخص از اعضای جوانان در سراسر استان خبر داد.

به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر خراسان رضوی؛ امیر عابدپور با اشاره به اهمیت ترویج راه اندازی کسب و همچنين کارهای خرد در حوزه کارآفرینی برای اعضای جوانان بیان کرد: کارگاه آموزشی بومینو برای ۶۰ فرد يا شخص از اعضای جوانان علاقه مند سراسر استان در فضای مجازی برگزار شد.
وی با اشاره به اینکه این کارگاه آموزشی با هدف پیشگیری از آسیب های اجتماعی و همچنين ایجاد اشتغال برگزار شده است، افزود: پوستر فراخوان شرکت برای اعضای جوانان در سراسر استان از یک هفته قبل در سایت و همچنين تيم های اطلاع رسانی در فضای مجازی جمعیت هلال احمراستان خراسان رضوی بارگذاری شد و همچنين بعد از ثبت نام اعضای علاقه مند در این کارگاه آموزشی، این برنامه جذاب و جالب و خوب در سامانه جلسات استان خراسان رضوی به صورت آنلاین برگزار شد.
وی خاطرنشان کرد: در این کارگاه آموزشی مباحثی شامل تعاریف و همچنين تاریخچه بومینو، نیازسنجی و همچنين مشاوره، نحوه جمع آوری آمار و همچنين اطلاعات، کلیدواژه های طلائی در خصوص کسب و همچنين کارهای خرد و همچنين … ارائه شده است.
عابدپور با اشاره به صدور گواهینامه برای اعضای شرکت کننده تصریح کرد: در پایان این کارگاه مسابقه ای از سرفصل های آموزشی ارائه شده از طریق سامانه پیامکی برای فراگیران برگزار شد و همچنين به برندگان این مسابقه جوایزی اهدا شد.

برگزاری کارگاه آموزشی کسب و همچنين کارهای خرد در شهرستان فریمان در تاریخ ۲۰ August 2020 | 3:20 am منتشر شده است

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “برگزاری کارگاه آموزشی کسب و همچنين کارهای خرد در شهرستان فریمان”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *