برگزاری کارگاه آموزشی پیشگیری و همچنين درمان اعتیاد ،مهارتهای زندگی و همچنين ایدز ویژه اعضای هلال احمر شهرستان یزد

برگزاری کارگاه آموزشی پیشگیری و همچنين درمان اعتیاد ،مهارتهای زندگی و همچنين ایدز ویژه اعضای هلال احمر شهرستان یزد

|برگزاری کارگاه آموزشی پیشگیری و همچنين درمان اعتیاد ،مهارتهای زندگی و همچنين ایدز ویژه اعضای هلال احمر شهرستان یزد از هلال ۱۴۷|

سرپرست جمعیت هلال احمر شهرستان یزد گفت : سلسله کارگاه های آموزشی پیشگیری از اعتیاد به مناسبت هفته مبارزه با مواد اعتياد آور و مخدر با حضوراعضای دختر جمعیت هلال احمر شهرستان یزد برگزار شد.

به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان یزد ؛ وهاب نخل بند یزدی سرپرست جمعیت هلال احمر شهرستان یزد اظهار داشت : کارگاه آموزشی پیشگیری  و همچنين درمان اعتیاد ، مهارتهای زندگی و همچنين ایدز با هدف آگاهی بخشی و همچنين افزایش سطح اطلاعات، با حضور ۲۰ فرد يا شخص از اعضای دختر جمعیت هلال احمر شهرستان یزد بمدت یک روز برگزار شد.

سرپرست جمعیت هلال احمر شهرستان یزد با بیان اینکه این کارگاه بمناسبت هفته مبارزه با مواد اعتياد آور و مخدر برگزار شد ، گفت : در این کارگاه موضوعاتی از قبیل آشنایی با انواع مواد و همچنين تاثيرات و همچنين اثرات آن هم ها، باورهای شایع و همچنين اشتباه در مورد اعتیاد و همچنين مواد اعتياد آور و مخدر، شناسایی جوانان در معرض خطر و همچنين نحوه ارجاع و همچنين مداخله و همچنين آموزش فکر کردن و انديشيدن نقادانه مطرح شد.

نخل بند یزدی اضافه کرد: ارتقا اطلاعات اعضا در خصوص شناخت مخدرهای متنوع و گوناگون و مختلف صنعتی و همچنين جدید، آشنایی با مخاطرات فردی، خانوادگی و همچنين اجتماعی اعتیاد از دیگر مباحث این کارگاه یک روزه بود.

وی درادامه بیان داشت : یکی از مسائلی را که جوانان و همچنين جوانان و نوجوانان باید در زندگی با آن هم آشنا شوند تجربه و مهارت بالا ارتباط موثر ،تجربه و مهارت بالا نه گفتن، تجربه و مهارت بالا مقابله با هیجان و همچنين استرس و همچنين.. می باشد که هلال احمر مطابق با تفاهم نامه منعقده با ستاد مبارزه با مواد اعتياد آور و مخدر یکی از پیشگامان در زمینه اطلاع رسانی به جوانان و همچنين جوانان و نوجوانان در خصوص بلای خانمان سوزاعتیاد است.

برگزاری کارگاه آموزشی پیشگیری و همچنين درمان اعتیاد ،مهارتهای زندگی و همچنين ایدز ویژه اعضای هلال احمر شهرستان یزد در تاریخ ۲۶ June 2020 | 11:30 pm منتشر شده است

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “برگزاری کارگاه آموزشی پیشگیری و همچنين درمان اعتیاد ،مهارتهای زندگی و همچنين ایدز ویژه اعضای هلال احمر شهرستان یزد”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *