برگزاری کارگاه آموزشی و همچنين همسان سازی مربیان و همچنين داوران مسابقات فرهنگی امدادی رفاقت مهر در گلستان

برگزاری کارگاه آموزشی و همچنين همسان سازی مربیان و همچنين داوران مسابقات فرهنگی امدادی رفاقت مهر در گلستان

|برگزاری کارگاه آموزشی و همچنين همسان سازی مربیان و همچنين داوران مسابقات فرهنگی امدادی رفاقت مهر در گلستان از هلال ۱۴۷|

کارگاه آموزشی و همچنين دوره همسان سازی داوری ویژه مربیان و همچنين داوران مسابقات فرهنگی امدادی رفاقت مهر از سراسر استان در گرگان برگزار شد.

به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر گلستان طبسی با اعلام این خبر گفت: باتوجه به تغییرات شیوه برگزاری مسابقات و همچنين لزوم بروز رسانی اطلاعات مربیان و همچنين داوران شعب استان؛ کارگاه یک روزه همسان سازی با حضور ۱۵ فرد يا شخص از مربیان و همچنين داوران در دستور کار قرار گرفت.

سرپرست معاونت ام‌ور جوانان جمعیت هلال احمر استان تصریح کرد: در این دوره یک روزه مربیان اموزش دیده در دوره همسان سازی کشوری رفاقت مهر؛ اخرین تغییرات و همچنين مباحث و مطالب اموزشی فراگرفته را به مربیان و همچنين داوران شعب انتقال دادند.

وی‌‌ در ادامه افزود: مرحله شهرستان و همچنين استانی مسابقات فرهنگی امدادی رفاقت مهر گلستان شهریور ماه برگزار خواهد شد.

برگزاری کارگاه آموزشی و همچنين همسان سازی مربیان و همچنين داوران مسابقات فرهنگی امدادی رفاقت مهر در گلستان در تاریخ ۵ August 2018 | 10:10 am منتشر شده است

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “برگزاری کارگاه آموزشی و همچنين همسان سازی مربیان و همچنين داوران مسابقات فرهنگی امدادی رفاقت مهر در گلستان”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *