برگزاری کارگاه آموزشی همسرداری و همچنين فرزندپروری به مناسبت هفته ازدواج

برگزاری کارگاه آموزشی همسرداری و همچنين فرزندپروری به مناسبت هفته ازدواج

|برگزاری کارگاه آموزشی همسرداری و همچنين فرزندپروری به مناسبت هفته ازدواج از هلال ۱۴۷|

کارگاه آموزشی با عنوان همسر داری و همچنين فرزند پروری ویژه اعضای جوانان جمعیت هلال احمر تایباد برگزار شد.

به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر ، به مناسبت هفته ازدواج یک کارگاه آموزشی ویژه اعضای جوون با موضوع همسر داری و همچنين فرزند پروری در راستای پیشگیری از آسیب های اجتماعی درخانواده در جمعیت هلال احمر شهرستان تایباد برگزار شد.

هدف از تشکیل این کارگاه تبیین جایگاه خانواده در اسلام و همچنين ویژگی های یک خانوادهای موفق از نظر پیامبر اکرم(ص) و همچنين ائمه معصومین (ع) و همچنين مطالبی در خصوص مهارتهای همسرداری و همچنين فرزندپروری و همچنين روشهای مواجهه و همچنين مقابله با معظلات و مسائل و مشکلات احتمالی در سطح

خانواده و همچنين افزایش سطح آگاهی آنها در تجربه و مهارت بالا های زندگی فردی و همچنين اجتماعی بالاخص ازدواج در این کارگاه ارایه شد.
گفتنی است در پایان برنامه جذاب و جالب و خوب ، زمانی به پرسش و همچنين پاسخ در مورد معظلات و مسائل و مشکلات حاضرین اختصاص یافت.

برپایی ایستگاه سلامت توسط اعضای جوانان هلال احمر سرخس

رئیس جمعیت هلال احمر سرخس از برپایی ایستگاه سلامت توسط اعضای جوانان جمعیت هلال احمرشهرستان  در مصلی نمازجمعه به مناسبت گرامیداشت هفته ازدواج خبر داد

محمد رضائی رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان با توجه به نقش بسزای اجرای فعالیت های نهاد جوانان در جذب و همچنين نگهداشت اعضا و همچنين بهره مندی از ظرفیت و همچنين پتانسیل جوانان همزمان با آغاز هفته گرامیداشت ازدواج جوانان جمعیت هلال احمر سرخس اقدام به برپایی ایستگاه سلامت در مصلای نماز جمعه این شهرستان کردند.

رئیس جمعیت هلال احمر سرخس بیان داشت در این ایستگاه سلامت انجام سرويس ها و خدمات بهداشتی همچون: کنترل فشار خون و همچنين توزیع بروشورهایی در ارتباط و رابطه با ازدواج به شهروندان توسط جوانان هلال احمرسرخس ارائه شد.

برگزاری کارگاه ازدواج آسان به همت مسائل جوانان جوین

کارگاه آموزشی با عنوان «ازدواج آسان، هوشیارانه و همچنين پایدار» در راستای تسهیل ازدواج جوانان و همچنين همت مرکز امورجوانان جمعیت هلال احمر جوین برگزار شد.

به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر جوین ، علیرضا سودمند سرپرست جمعیت هلال احمر جوین گفت در این کارگاه با بیان اهمیت ازدواج در میان همه ادیان و همچنين تاکید پیامبر اسلام (ص) بر این موضوع پرداخته شد.

سودمند خاطرنشان کرد: «با توجه به تغییر دیدگاه جوانان در ارتباط و رابطه با امر ازدواج، آگاهی بخشی به آنان از طریق برگزاری کارگاه‌های آموزشی می‌تواند در تغییر این دیدگاه‌ها و همچنين گرایش به ازدواج آسان و همچنين پایدار موثر واقع مي شود. این کارگاه در محل مجتمع ورزشی جهت اعضای جوانان به تعداد ۲۵ فرد يا شخص برگزار شد.

برگزاری کارگاه آموزشی همسرداری و همچنين فرزندپروری به مناسبت هفته ازدواج در تاریخ ۸ August 2019 | 9:24 am منتشر شده است

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “برگزاری کارگاه آموزشی همسرداری و همچنين فرزندپروری به مناسبت هفته ازدواج”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *