برگزاری کارگاه آموزشی مربع آتش و همچنين مانور خوابگاهی در پردیس خواهران کانون دانشجویی هلال احمر دانشگاه قم

برگزاری کارگاه آموزشی مربع آتش و همچنين مانور خوابگاهی در پردیس خواهران کانون دانشجویی هلال احمر دانشگاه قم

|برگزاری کارگاه آموزشی مربع آتش و همچنين مانور خوابگاهی در پردیس خواهران کانون دانشجویی هلال احمر دانشگاه قم از هلال ۱۴۷|

کارگاه آموزشی مربع آتش و همچنين مانور خوابگاهی اطفا حریق توسط واحد خواهران کانون دانشجویی هلال احمر دانشگاه قم در محل خوابگاه دخترانه این دانشگاه و همچنين با همکاری اداره آموزش آتش نشانی استان برگزار شد.

کارگاه آموزشی مربع آتش و همچنين مانور خوابگاهی اطفا حریق توسط واحد خواهران کانون دانشجویی هلال احمر دانشگاه قم در محل خوابگاه دخترانه این دانشگاه و همچنين با همکاری اداره آموزش آتش نشانی استان برگزار شده است.کارگاه آموزشی مربع آتش و همچنين مانور خوابگاهی اطفا حریق توسط واحد خواهران کانون دانشجویی هلال احمر دانشگاه قم در محل خوابگاه دخترانه این دانشگاه و همچنين با همکاری اداره آموزش آتش نشانی استان برگزار شد.

به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قم؛ این دوره آموزشی و همچنين مانور خوابگاهی که با حضور کارشناس کانون دانشجویی هلال احمر، کارشناسان اداره آموزش آتش نشانی و همچنين جمعی از اعضای کانون دانشجویی، ویژه خوابگاهیان دانشگاه قم برگزار شد.

این دوره؛ شامل کارگاه های آموزشی تئوری و همچنين  عملی بود که در آن هم انواع مباحث مرتبط به آتش سوزی و همچنين مقابله با آن هم نظیر؛ اطفاء حریق با پتو، اطفاء حریق با کپسول آتش نشانی، و همچنين روشهای برخورد با آتش سوزی و همچنين برخورد با مصدومین ناشی از آتش سوزی ارائه شد.

هدف کانون دانشجویی هلال احمر از برگزاری این کارگاه ها و همچنين مانورها، افزایش سطح آگاهی و همچنين توانمندی جوانان در مقابله با حوادث احتمالی و همچنين کار با وسایل اطفاء حریق به صورت تخصصی با بهره بري و استفاده از ابزار و همچنين تجربیات مربیان مجرب است.

از آنجا که تجربه گسترده و همچنين وسیعی از بلایای طبیعی، تلفات انسانی، خسارات اقتصادی اجتماعی و همچنين آثار ماندگار آن هم بیانگر سانحه خیزی و همچنين آسیب پذیری شدید و همچنين در نتیجه خطرپذیری بالای خانواده در برابر سوانح است به همین سبب برای جلوگیری از آسیب های ناشی از حریق،کارگاهی به همین منظور توسط واحد خواهران کانون دانشجویی هلال احمر دانشگاه قم برگزار شد.

هر خانواده ایرانی یک امدادگر، شعار اصلی جمعیت هلال احمر است و همچنين اعضای کانون دانشجویی تلاش می‌کنند تا با آموزش اقشار فرهیخته جامعه همچون دانشجویان، سفیرانی موثر و همچنين عامل در هرخانواده  تربیت کند و همچنين جامعه ای تاب‌آور و همچنين دانشگاهی ایمن ایجاد و همچنين سطح آمادگی عمومی دانشجویان، کارمندان دانشگاه و همچنين اساتید را ارتقا دهد.

گفتی است، بیش از ۷۰نفر از دانشجویان دانشگاه قم در این کارگاه ها حضور یافتند و همچنين در پایان از تمامی عوامل برگزاری این دوره آموزشی و همچنين مانور خوابگاهی تقدیر شد.

 

برگزاری کارگاه آموزشی مربع آتش و همچنين مانور خوابگاهی در پردیس خواهران کانون دانشجویی هلال احمر دانشگاه قم در تاریخ ۲۶ December 2019 | 11:29 am منتشر شده است

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “برگزاری کارگاه آموزشی مربع آتش و همچنين مانور خوابگاهی در پردیس خواهران کانون دانشجویی هلال احمر دانشگاه قم”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *