برگزاری کارگاه آموزشی تجربه و مهارت بالا های تربیت نوجوان در بردسیر

برگزاری کارگاه آموزشی تجربه و مهارت بالا های تربیت نوجوان در بردسیر

|برگزاری کارگاه آموزشی تجربه و مهارت بالا های تربیت نوجوان در بردسیر از هلال ۱۴۷|

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان بردسیر از برگزاری کارگاه آموزشی یک روزه با عنوان تجربه و مهارت بالا تربیت نوجوان ویژه والدین در محل جمعیت هلال احمر شهرستان خبر داد.

 

به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان کرمان؛ موسی فخرآبادی با اعلام این خبر افزود: همزمان با اجرای طرح تابستانی شوق رویش و همچنين با هدف ارائه آموزش های مورد بهره بري و استفاده و نياز ضروري در خصوص شیوه صحیح تربیت نوجوان و همچنين آگاهی والدین از نیازهای فرهنگی و همچنين اجتماعی و همچنين روحی جوانان و نوجوانان این کارگاه آموزشی برگزار شد.

وی با اشاره به اهمیت توانمندسازی والدین در زمینه تجربه و مهارت بالا های تربیتی نوجوان افزود: برگزاری جلسات متعدد و همچنين مستمر آموزشی ویژه والدین باعث افزایش تعامل والدین با فرزندان، بهبود معظلات و مسائل و مشکلات رفتاری جوانان و نوجوانان و همچنين پیشرفت تحصیلی آنان خواهد شد.

وی با اشاره به حضور ۱۷ فرد يا شخص از والدین اعضای جوانان در این کارگاه آموزشی خاطرنشان کرد : شرکت کنندگان در این دوره با مباحث روانشناسی شناخت رفتارهای دوران بلوغ و همچنين نوجوانی، آسیب شناسی تربیت نوجوان، ویژگی ها و همچنين نیازهای نوجوان، آموزش توانمندسازی جوانان و نوجوانان در بکارگیری مهارتهای زندگی، فردی و همچنين تحصیلی آشنا شدند.

مورد بهره بري و استفاده و نياز ضروري به ذکر این کارگاه آموزشی به مدت ۶ ساعت و همچنين با تدریس کارشناس مسائل تربیتی و همچنين مشاوره در محل جمعیت هلال احمر شهرستان بردسیر برگزار شد و همچنين در پایان برای شرکت کنندگان گواهی نامه صادر شد.

برگزاری کارگاه آموزشی تجربه و مهارت بالا های تربیت نوجوان در بردسیر در تاریخ ۲۶ August 2019 | 2:42 pm منتشر شده است

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “برگزاری کارگاه آموزشی تجربه و مهارت بالا های تربیت نوجوان در بردسیر”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *