برگزاری کاروان نیکوکاری توسط کانون جوانان و همچنين کانون روستایی سلطانقلی جمعیت هلال احمر شهرستان چرداول

نیکو-کاری-استان-ایلام-شهرستان-چرداول-1-300x225.jpg

برگزاری کاروان نیکوکاری توسط کانون جوانان و همچنين کانون روستایی سلطانقلی جمعیت هلال احمر شهرستان چرداول

|برگزاری کاروان نیکوکاری توسط کانون جوانان و همچنين کانون روستایی سلطانقلی جمعیت هلال احمر شهرستان چرداول از هلال ۱۴۷|

کاروان نیکوکاری توسط کانون جوانان و همچنين کانون روستایی سلطانقلی جمعیت هلال احمر شهرستان چرداول با مشارکت اداره شبکه بهداشت به روستای پیازآباد قسمت و بخش هلیلان برگزار شد.

به نقل از رابط عمومی جمعیت هلال احمر استان ایلام؛ رئیس شعبه جمعیت هلال احمر شهرستان چرداول بیان کرد، با هدف توسعه فعالیت های عام المنفعه جمعیت هلال احمر چرداول، کاروان نیکوکاری داوطلبان جوون هلال احمر شهرستان چرداول در روستای محروم پیازآباد به ارائه سرويس ها و خدمات بهداشتی، درمانی و همچنين آموزشی خود پرداختند.

بهار فریادیان اظهار کرد: هدف از ارائه سرويس ها و خدمات کاروان نیکوکاری، کمک رسانی به شهروندان و مردم شهر روستای‌های محروم و همچنين فاقد امکانات پزشکی ودرمانی و همچنين محرومیت زدایی در این منطقه ها و مناطق است.

وی بیان کرد: کسانی که در اردوهای جهادی و همچنين کاروان نیکوکاری شرکت می‌کنند روحیه ایثار و همچنين از خود گذشتگی در آنان دیده می‌مي شود و همچنين با خلوص نیت لبخند رضایت را بر گونه‌های شهروندان منطقه ها و مناطق محروم ماندگار می‌کنند‌.

فریادیان افزود: در این کاروان نیکوکاری برنامه جذاب و جالب و خوب هایی زيرا و به درستي که آموزش امداد و همچنين کمک های اولیه، مهارتهای زندگی، کلاس آموزشی پیشگیری از اعتیاد، برپایی ایستگاه سلامت و همچنين گرفتن تست فشارخون و همچنين ارائه راهکارهای جهت کنترل این بیماری شایع و همچنين احتمالی و همچنين در انتها برگزاری مسابقه نقاشی در بین بچه ها به شهروندان روستای محروم پیازآباد قسمت و بخش هلیلان انجام شده است.

برگزاری کاروان نیکوکاری توسط کانون جوانان و همچنين کانون روستایی سلطانقلی جمعیت هلال احمر شهرستان چرداول در تاریخ ۲۱ June 2019 | 9:47 pm منتشر شده است

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “برگزاری کاروان نیکوکاری توسط کانون جوانان و همچنين کانون روستایی سلطانقلی جمعیت هلال احمر شهرستان چرداول”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *