برگزاری همایش کوهپیمایی اعضاء جوانان جمعیت هلال احمر شهرستان کرمانشاه

برگزاری همایش کوهپیمایی اعضاء جوانان جمعیت هلال احمر شهرستان کرمانشاه

|برگزاری همایش کوهپیمایی اعضاء جوانان جمعیت هلال احمر شهرستان کرمانشاه از هلال ۱۴۷|

ادریس مرادی رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان کرمانشاه از برگزاری همایش کوهپیمایی در راستای غنی سازی طرح زمان بيکاري و اوقات تفريح با حضور ۲۰۰ فرد يا شخص از اعضا جوانان خواهر و همچنين برادر جمعیت هلال احمر شهرستان کرمانشاه در دو روز خبر داد.

به نقل از رابط خبری معاونت مسائل جوانان جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه؛ مرادی ضمن بیان این خبر افزود: در راستای غنی سازی طرح زمان بيکاري و اوقات تفريح و همچنين در جهت افزایش نشاط اجتماعی در میان جوانان برنامه جذاب و جالب و خوب پیاده روی و همچنين کوه پیمایی اعضای جوانان خواهر و همچنين برادر جمعیت هلال احمر شهرستان کرمانشاه در دو روز با حضور بیش از ۲۰۰ فرد يا شخص از اعضای این شعبه در محل پارک کوهستان شهرستان کرمانشاه و همچنين مزار پنج شهید گمنام برگزار شد.

بر اساس این نقل از، در این برنامه جذاب و جالب و خوب پر نشاط که با هدف ایجاد روحیه ی همدلی و همچنين نشاط، تقویت روحیه اعضا، آشتی با طبیعت، ارتقاء فرهنگ ورزش و همچنين سلامت و همچنين به منظور افزایش قدرت جسمی و همچنين روحیه امدادی و همچنين افزایش کارگروهی برگزار شد اعضا ضمن ادای احترام به مقام شامخ شهدای گمنام در یادمان پنج شهید گمنام به قلعه کوه صعود کردند.

برگزاری همایش کوهپیمایی اعضاء جوانان جمعیت هلال احمر شهرستان کرمانشاه در تاریخ ۲ September 2019 | 11:25 am منتشر شده است

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “برگزاری همایش کوهپیمایی اعضاء جوانان جمعیت هلال احمر شهرستان کرمانشاه”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *